Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Foreo - iskustva

Drage dame, razmišljam o kupnji Foreo uređaja, a obzirom da nije mala cijena, zanimaju me iskustva, pa Vas molim da podijelite :)
2019 02 26
Najbolja prijateljica mi je bliska sa par cura koje rade u Foreu i kaže da im prodaja jako loše ide iako se oni trude to izreklamirati preko svake božje influencerice na planeti. Ne znam, sigurno nisu užasni uređaji ali ne vjerujem da su išta bolji od četki od par stotina kuna 🤷🏼‍♀️ Ja svoju Braunovu ne bih mjenjala ni za sta 😊
2019 02 26
Nisam uopće rekla da je Foreo los, rekla sam samo da im je prodaja jako slaba. 🤷🏼‍♀️ I nije bas isto dati 200-300 kn za četku i 900+ kn za Foreo.. Svatko ima svoje preference sto je i normalno, meni je četka prva liga, nježna i odlično mi lice odgovara na nju vec godinama. 😊
2019 02 26
Hvala vam cure :)
2019 02 26
Iskreno ne znam tocno ni cijene Forea, one koje vidim su uvijek iznad 700 kn pa se sad ne bih razbacivala cijenama bas 😄
2019 02 26
> LornaSabic: > I nije bas isto dati 200-300 kn za četku i 900+ kn za Foreo. A gle, ne mora se sad uzet onaj UFO ili koji već bog. Osobno imam play plus sa zamjenjivim baterijama jer sam bila škrta dat više za "obični". Skombinirala sam ga s bodovima u dmu i uzela za 250kn, što mislim da je skroz pristojno za čistač, bilo četku, bilo foreo ili nešto treće. Veselim se nekom prolazu vremena i vidjet hoće li biti kakvog pomaka ili nešto.
2019 02 26
To je ok, ali mislim da su im opcenito cijene sulude. Ova cijena je jos prihvatljiva. Ona luna mini 2 je oko 1000 a luna 2 je 1500 mislim.. UFO ne zelim ni pomisliti 😄
2019 02 26
I meni je pomalo cudno i jos dobiveno na dar
2019 02 26
Na aliex ima "foreo" za 50 - 100 kn i čitala sam u jednoj grupi na fejsu da cure ne vide razliku u kvaliteti.
2019 02 26
Poštovana Lady Bety, meni se čini original ponuđeni Foreo. Međutim, taj model se ne da puniti niti je unutra zamjenjiva baterija. Navodno traje 100 korištenja, pa se može baciti. Tako da je to ustvari skup tester (300 kuna mu je inače cijena) Mene bi više brinulo da li ga je, i koliko ga je prodavačica uistinu koristila. edit: moje isprike, sad sam vidjela da ga prodavačica oglašava kao nov i nekorišten
2019 02 27
Ovo što je napisala Lorna da im prodaja ide loše je istina jer i ja imam kolegicu koja je radila u Foreu. Mislim da su čak jedno vrijeme imali foru da radnici kupuju uređaje dok im prodaja "ne krene". Što se tiče originala, Foreo obično ima kombinaciju sivih slova, svijetlijih i nešto tamnijih. Doduše ne znam kako je na ovim play modelima ali imala sam Lunu, Luna mini2 i Issu. Znam da za Luna mini2 dvojka nije na potenciju nego stoji normalno u ravnini slova i velika je. A ne znam koliko su kopije bolje, mislim da su originali trajniji i kvalitetniji. Uz to, znaš kakav je silikon, za kopije ne bih rekla da je "antibakterijski" i higijenski silikon jer im je to preskupo, a i negdje sam pročitala da je na kopijama silikon grublji.
2019 02 27
Ja sam kupila Foreo Luna GO baš na njihovoj stranici (www.foreo.com). Često imaju popuste i akcije na određene modele uređaja pa predlažem da se prijavite na newsletter ili pratite stranicu ako ste na facebooku. Ja sam model GO platila 600 kn Ne koristim svakodnevno, koristim par puta tjedno i baš vidim ogromnu razliku. Koža mi je svaki put divno očišćena, glatka je i mekana i proizvodi za njegu koje koristim nakon čišćenja mi se uz korištenje antiage strane baš lijepo upiju u kožu. Definitivno bi preporučila!
2019 02 27
ja sam dobila od dragog Foreo Luna 2, dakle 1500 kn, jedan od najskupljih i time bi trebao biti i medu najboljima... niskoristi, prvih par dana je bilo simpa kako mi je koza glatka, ali nista specijalno. isto kao da sam radila piling
2019 02 28
> monadamon: > A ne znam koliko su kopije bolje, mislim da su originali trajniji i kvalitetniji. Uz to, znaš kakav je silikon, za kopije ne bih rekla da je "antibakterijski" i higijenski silikon jer im je to preskupo, a i negdje sam pročitala da je na kopijama silikon grublji. Ja imam kopiju (bez foreo oznaka) već dvije godine, koštala je 10-ak dolara i skroz sam zadovoljna omjerom dobiveno/uloženo. Dati 1500 kuna za takav uređaj koji zericu zagladi lice na 10 minuta mi je suludo. Ali tko voli nek izvoli.
2019 02 28
Ne govorim ovdje o učinku već o higijeni i kvaliteti. Sumnjam da je iti jedna Foreo kopija prošla ispitivanja koja je prošao Foreo. S razlogom su jeftiniji, kupuju jeftinije i nekvalitetne sirovine za izradu uređaja, ne plaćaju testiranja itd. Sve je to uračunato u konačnu cijenu nekog proizvoda. Meni je dovoljno da odvojim uređaj npr na mehanički dio, slikon i pakiranje. Misliš da možeš dobiti kvalitetan i provjeren materijal za 3-4$? To je kod nas 19-26 kn... Sve su to osobne preference, meni je bitno da je ono što mi dolazi u dodir s kožom, pogotovo licem, provjereno. 😊
2019 02 28
1 2