Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Putovanja, odmori /

VENECIJA IZLET PREPORUKE

Idem u subotu u Veneciju na jednodnevni izlet na karneval. Imate kakvu preporuku, ako ću uspjeti, šta bi bilo dobro vidjeti? Ulaznice u muzeje i sl. se naplaćuju, znate koliko?
prije 23 dana, 08:58
Nisam bila na karnevalu, ali sam ovako bila na jednodnevnom izletu. U muzeje i slicno nisam ulazila. Ja ti preporucam da pogledas svakako baziliku svetog Marka, Duždevu palaču, most uzdaha, most Rialto, Santa Maria della Salute, kanal Grande. Vožnja gondolama izgleda super, ali nisam probala, mislim da je nekih 4€. Setnja gradom, istrazivanje grada. Fotografiranje naravno, s obzirom da je jos karneval, super ces se provesti. Javi dojmove i sretan put 😊😊
prije 23 dana, 10:04
Bila sam u Veneciji na bijenalu tako da je tada cijeli grad bio galerija al posjetila sam i ostale muzeje i galerije koji nisu bili vezani uz bijenale! Ovisi što volite.... ako ste za avangardu i modernu umjetnost preporučam vam muzej Peggy Gugenheim http://www.guggenheim-venice.it/default.html
prije 23 dana, 10:56
I slučajno sam bila prolazila pokraj jedne male crkve gdje je taman počinjao koncert klasične glazbe, Vivaldi. Kupila sam kartu (20 eura) i bila na najboljem koncertu u životu! Sve spontano i neplanirano :)
prije 23 dana, 10:59
Bila sam prije dva tjedna autobusom,dan prije pocetka karnevala...krasno sam se provela ,vodic prekrasan ,put dug ali zanimljiv,jedina zamjerka susjedima Slovencima koji su nas na granici drzali punih sat vremena i ukrali nam taj sat ...svakako malo pronjuskajte ulicice oko Trga Sv .Marka ,sto ste dalje cijene su nize pa se nade krasnih koznih torbi po povoljnim cijenama i nakit...maske su im lijepe ,rucni rad,ovo je moja na zidu za ukras i sjecanje...😊 ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/08caba8b58af65e88eea30ae5f1e3278.jpg)
prije 23 dana, 11:13
Uh, uh. Sutra bude ludnica u Veneciji. Pitanje je što ćete uopće uspjeti vidjeti jer gužva bude nesnosna.
prije 23 dana, 13:12
Vožnja gondolom sigurno nije 4 eura. prije 40 i to ako podijeliš s nekime. Inače se cijena vožnje gondolom kreće oko 100 eura.
prije 23 dana, 21:13
> Katarina84: > Vožnja gondolom sigurno nije 4 eura. prije 40 i to ako podijeliš s nekime. Inače se cijena vožnje gondolom kreće oko 100 eura. Gondola je 70€ 😕
prije 23 dana, 21:53