Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Putovanja, odmori /

VENECIJA IZLET PREPORUKE

Idem u subotu u Veneciju na jednodnevni izlet na karneval. Imate kakvu preporuku, ako ću uspjeti, šta bi bilo dobro vidjeti? Ulaznice u muzeje i sl. se naplaćuju, znate koliko?
2019 03 01
Nisam bila na karnevalu, ali sam ovako bila na jednodnevnom izletu. U muzeje i slicno nisam ulazila. Ja ti preporucam da pogledas svakako baziliku svetog Marka, Duždevu palaču, most uzdaha, most Rialto, Santa Maria della Salute, kanal Grande. Vožnja gondolama izgleda super, ali nisam probala, mislim da je nekih 4€. Setnja gradom, istrazivanje grada. Fotografiranje naravno, s obzirom da je jos karneval, super ces se provesti. Javi dojmove i sretan put 😊😊
2019 03 01
I slučajno sam bila prolazila pokraj jedne male crkve gdje je taman počinjao koncert klasične glazbe, Vivaldi. Kupila sam kartu (20 eura) i bila na najboljem koncertu u životu! Sve spontano i neplanirano :)
2019 03 01
Uh, uh. Sutra bude ludnica u Veneciji. Pitanje je što ćete uopće uspjeti vidjeti jer gužva bude nesnosna.
2019 03 01
Vožnja gondolom sigurno nije 4 eura. prije 40 i to ako podijeliš s nekime. Inače se cijena vožnje gondolom kreće oko 100 eura.
2019 03 01
> Katarina84: > Vožnja gondolom sigurno nije 4 eura. prije 40 i to ako podijeliš s nekime. Inače se cijena vožnje gondolom kreće oko 100 eura. Gondola je 70€ 😕
2019 03 01