Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Etericna ulja :)

Pozdrav drage mame. Sta mislite o prirodnoj medicini i o podizanju kvalitete zivota etericnim uljima? Sama sam se odlucila poraditi na kvaliteti zivota i poceti sa upotrebom etericnih ulja, pa ako nekog zanima nesto vise o tome moze mi se javiti u poruke. Isto tako mame koje se zele posvetiti necem i usput nesto zaraditi mozete mi se javiti da vas ubacim u bussines dio i objasnim vam o cemu se radi. Za sva pitanja mi se slobodno obratite :) P.s. ovo nije ala Avon i Farmasi da ne bude zabune ;)
prije 22 dana, 11:47
Nego što je? O kakvoj prirodnoj medicini pišete? Znate li što je aromaterapija ili? Prošli ste edukaciju za to?
prije 22 dana, 12:19
Nisam prosla, vec prolazim 🙂 i sama sam na pocetku i veselim se ovom putovanju. Svakako imam u vidu tecaj za aromatapeuta. Hvala na pitanju i brizi 😘
prije 22 dana, 14:06
Vidim da se obraćate mamama, znači da ciljate na djecu što može biti jako opasno jer niste educirani pa se manite onoga što ne znate. To Vam prijateljski savjetujem. I uopće mi niste odgovorili na moja pitanja. Što je to? Kakav biznis dio?
prije 22 dana, 14:15
Young living pretpostavljam?
prije 22 dana, 19:14
> GreenQueen: > Young living pretpostavljam? Što god to bilo, aromaterapija nije za svakoga. I ne može se s time baviti tko se sjeti. Aromaterapeuti i holisti su educirani ljudi koji jako dobro poznaju i kemiju i medicinu. Specijalistički postdiplomski studij iz holističke medicine ( uključuje i aromaterapiju) traje tri godine. I vrlo je zahtjevan i skup.
prije 22 dana, 19:51
> Tanči14: > > GreenQueen: > > Young living pretpostavljam? > Što god to bilo, aromaterapija nije za svakoga. > I ne može se s time baviti tko se sjeti. > Aromaterapeuti i holisti su educirani ljudi koji jako dobro poznaju i kemiju i medicinu. > Specijalistički postdiplomski studij iz holističke medicine ( uključuje i aromaterapiju) traje tri godine. I vrlo je zahtjevan i skup. Kad ste tako pametni onda mi recite molim Vas i prosvijetlite me! Da li onda i svaki kupac etericnih ulja isto to mora naruciti da bi doma nakapao ih u difuzor ili samo prodavac? Jesu li ljudi zaposleni u dm, mulleru i ljekarni isto to zavrsili da bi mogli to nekome prodati? Dajte molim Vas!! Necu trosit svoju pozitivnu energiju na ljude poput Vas. Ugodnu vecer zelim 😘😘 idem se malo drogirat uz svoj difuzor 😊
prije 21 dan, 23:38
Ovo je bas kao Avon ili Farmasi - MLM, s razlikom sto Avon i Farmasi imaju solidne proizvode i nisu potencijalno opasni po zivot! Fino proguglati AntiMLM i "Young Living" ili DoTerra. Konkretna aromaterapija moze pomoci, no ovo nema veze s razumom.
prije 21 dan, 00:26
> Petrica1992: > > Tanči14: > > > GreenQueen: > > > Young living pretpostavljam? > > Što god to bilo, aromaterapija nije za svakoga. > > I ne može se s time baviti tko se sjeti. > > Aromaterapeuti i holisti su educirani ljudi koji jako dobro poznaju i kemiju i medicinu. > > Specijalistički postdiplomski studij iz holističke medicine ( uključuje i aromaterapiju) traje tri godine. I vrlo je zahtjevan i skup. > Kad ste tako pametni onda mi recite molim Vas i prosvijetlite me! Da li onda i svaki kupac etericnih ulja isto to mora naruciti da bi doma nakapao ih u difuzor ili samo prodavac? Jesu li ljudi zaposleni u dm, mulleru i ljekarni isto to zavrsili da bi mogli to nekome prodati? > Dajte molim Vas!! > Necu trosit svoju pozitivnu energiju na ljude poput Vas. Ugodnu vecer zelim 😘😘 idem se malo drogirat uz svoj difuzor 😊 Oho, sad više niste slatkorječivi, već vrijeđate. Hvala gospođo na uvredama. Jako lijepo od vas. U prvom postu ne spominjete “ kapanje ulja” već spominjete prirodnu medicinu i podizanje kvalitete života. Obraćate se majkama, ciljate na djecu. Najranjivije skupine. To što radite je teška manipulacija i na granici nadriliječništvo, a sve u svrhu zarade. Preprodaje nekakvih neprovjerenih proizvoda. Opet Vam kažem; manite se toga. Nemate potrebnu edukaciju, a eterična ulja koliko mogu biti korisna, mogu i izazvati teške alergije i reakcije. Ponajprije kod djece. Što ćete reći nekoj majci ako nešto krene po zlu?!? Ja samo prodajem i zarađujem na tome, a vi sad trkom s djetetom u bolnicu?!? Ne igrajte se s nečim što ne znate!
prije 21 dan, 08:56