Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Etericna ulja :)

Pozdrav drage mame. Sta mislite o prirodnoj medicini i o podizanju kvalitete zivota etericnim uljima? Sama sam se odlucila poraditi na kvaliteti zivota i poceti sa upotrebom etericnih ulja, pa ako nekog zanima nesto vise o tome moze mi se javiti u poruke. Isto tako mame koje se zele posvetiti necem i usput nesto zaraditi mozete mi se javiti da vas ubacim u bussines dio i objasnim vam o cemu se radi. Za sva pitanja mi se slobodno obratite :) P.s. ovo nije ala Avon i Farmasi da ne bude zabune ;)
2019 03 02
Nego što je? O kakvoj prirodnoj medicini pišete? Znate li što je aromaterapija ili? Prošli ste edukaciju za to?
2019 03 02
Nisam prosla, vec prolazim 🙂 i sama sam na pocetku i veselim se ovom putovanju. Svakako imam u vidu tecaj za aromatapeuta. Hvala na pitanju i brizi 😘
2019 03 02
Vidim da se obraćate mamama, znači da ciljate na djecu što može biti jako opasno jer niste educirani pa se manite onoga što ne znate. To Vam prijateljski savjetujem. I uopće mi niste odgovorili na moja pitanja. Što je to? Kakav biznis dio?
2019 03 02
Young living pretpostavljam?
2019 03 02
> GreenQueen: > Young living pretpostavljam? Što god to bilo, aromaterapija nije za svakoga. I ne može se s time baviti tko se sjeti. Aromaterapeuti i holisti su educirani ljudi koji jako dobro poznaju i kemiju i medicinu. Specijalistički postdiplomski studij iz holističke medicine ( uključuje i aromaterapiju) traje tri godine. I vrlo je zahtjevan i skup.
2019 03 02
> Tanči14: > > GreenQueen: > > Young living pretpostavljam? > Što god to bilo, aromaterapija nije za svakoga. > I ne može se s time baviti tko se sjeti. > Aromaterapeuti i holisti su educirani ljudi koji jako dobro poznaju i kemiju i medicinu. > Specijalistički postdiplomski studij iz holističke medicine ( uključuje i aromaterapiju) traje tri godine. I vrlo je zahtjevan i skup. Kad ste tako pametni onda mi recite molim Vas i prosvijetlite me! Da li onda i svaki kupac etericnih ulja isto to mora naruciti da bi doma nakapao ih u difuzor ili samo prodavac? Jesu li ljudi zaposleni u dm, mulleru i ljekarni isto to zavrsili da bi mogli to nekome prodati? Dajte molim Vas!! Necu trosit svoju pozitivnu energiju na ljude poput Vas. Ugodnu vecer zelim 😘😘 idem se malo drogirat uz svoj difuzor 😊
2019 03 02
Ovo je bas kao Avon ili Farmasi - MLM, s razlikom sto Avon i Farmasi imaju solidne proizvode i nisu potencijalno opasni po zivot! Fino proguglati AntiMLM i "Young Living" ili DoTerra. Konkretna aromaterapija moze pomoci, no ovo nema veze s razumom.
2019 03 03
> Petrica1992: > > Tanči14: > > > GreenQueen: > > > Young living pretpostavljam? > > Što god to bilo, aromaterapija nije za svakoga. > > I ne može se s time baviti tko se sjeti. > > Aromaterapeuti i holisti su educirani ljudi koji jako dobro poznaju i kemiju i medicinu. > > Specijalistički postdiplomski studij iz holističke medicine ( uključuje i aromaterapiju) traje tri godine. I vrlo je zahtjevan i skup. > Kad ste tako pametni onda mi recite molim Vas i prosvijetlite me! Da li onda i svaki kupac etericnih ulja isto to mora naruciti da bi doma nakapao ih u difuzor ili samo prodavac? Jesu li ljudi zaposleni u dm, mulleru i ljekarni isto to zavrsili da bi mogli to nekome prodati? > Dajte molim Vas!! > Necu trosit svoju pozitivnu energiju na ljude poput Vas. Ugodnu vecer zelim 😘😘 idem se malo drogirat uz svoj difuzor 😊 Oho, sad više niste slatkorječivi, već vrijeđate. Hvala gospođo na uvredama. Jako lijepo od vas. U prvom postu ne spominjete “ kapanje ulja” već spominjete prirodnu medicinu i podizanje kvalitete života. Obraćate se majkama, ciljate na djecu. Najranjivije skupine. To što radite je teška manipulacija i na granici nadriliječništvo, a sve u svrhu zarade. Preprodaje nekakvih neprovjerenih proizvoda. Opet Vam kažem; manite se toga. Nemate potrebnu edukaciju, a eterična ulja koliko mogu biti korisna, mogu i izazvati teške alergije i reakcije. Ponajprije kod djece. Što ćete reći nekoj majci ako nešto krene po zlu?!? Ja samo prodajem i zarađujem na tome, a vi sad trkom s djetetom u bolnicu?!? Ne igrajte se s nečim što ne znate!
2019 03 03