Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Razmjena cvijeća!

Pozdrav svima. 💘 Ne znam postoji li slična tema negdje na forumu, nisam je uspjela pronaći i zato otvaram ovu. S obzirom da smo tu sve više manje cure, žene i majke te da nas većina obožava cvijeće, jeste li za neku temu o razmjeni cvijeća? Znam da tema već postoji i na fejsu, ali zašto ne bi bila i ovdje. 😃 💘 Netko napiše što traži, netko što poklanja ili prodaje. 😃 💘 Eto ako ste zainteresirana ostavljam temu, ukoliko vam se ova tema ne sviđa, obrišem ju. 💘
2019 03 04
Imam sjeme penjačice Ipomea ukrasni slak :) Prekrasna je! Također sjeme suncokreta, nevena i pupavice (rudbeckia) Ako netko želi nek se javi :) U potrazi sam za sobnim biljem (sadnicama)
2019 03 04
Super tema..Baš ovih dana razmišljam šta bi mogla posaditi na balkon.Ne razumijem se puno u cvijeće...Balkon mi je na istočnoj strani tako da sunca imam samo kroz jutro..Može neki prijedlog?
2019 03 04
Drago mi je da ima zainteresiranih. @selena500 - po meni najzahvalnije su pelargonije ( ili LIZE ) kako tko zove, ne treba previše brige oko njih, a lijepo cvatu. Ja ih imam svuda oko kuće, i na prozorima i na terasi, i u dvorištu, i gdje god da ih stavim divne su. Ocvale cvijetove režem ili trgam, a što se tiče zaljevanja, znam ih u najvećim vrućinama ne zalit po par dana i apsolutno im ništa ne bude. Dobro ih je zaljevati i s onim tekućim gnojivom onda one više rastu. :) <3
2019 03 04
Bila je slicna tema ,evo potražit cu pa stavim link
2019 03 04
> Sanja8888: > Bila je slicna tema ,evo potražit cu pa stavim link Zahvaljujem na linku, vidim da na tu temu baš više ne svraćaju cure, pa je dobro ovako napraviti novu i svježu. :)
2019 03 04
Imam ja za razmjenu sjeme povrća i cvijeća i sobne biljke.Pitajte što Vas zanima
2019 03 04
Ja tražim sadnice hortenzija, pampas trave i palme ( bilo koja vrsta ) :)
2019 03 04
Super tema! Ja na zalost nemam nekog cvijeca za razmjenu no rado bi kupila sadnice magnolije ako netko ima 😁
2019 03 04
> Ninica: > Super tema! Ja na zalost nemam nekog cvijeca za razmjenu no rado bi kupila sadnice magnolije ako netko ima 😁 Moram provjeriti, možda je moja magnolija pustila mladice, ali nisam sigurna. Provjerim pa Vam se javim u inbox. :)
2019 03 04
Ja imam hortenziju tamnoroze boje
2019 03 04
> Marija007bje: > > Ninica: > > Super tema! Ja na zalost nemam nekog cvijeca za razmjenu no rado bi kupila sadnice magnolije ako netko ima 😁 > Moram provjeriti, možda je moja magnolija pustila mladice, ali nisam sigurna. Provjerim pa Vam se javim u inbox. :) Supeeer 😁 javite svakako 😁
2019 03 04
Ja trazim sadnice hortenzije, hortenzije penjacice i bozur... ako neko ima nek se javi
2019 03 04
imam sjeme maka ljubičasto cvijeta kasnije dobije one čahurice sjeme je starinsko dobila sam ga od jedne bake 5 kn paketić
2019 03 13
Imam sjeme mini cherry, rajčice, cherry rajčice,rajčice za kuhanje,paprike babure, lisnatog peršina,celera, kadife, cinije, raštike
2019 03 14
1 2