Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

UGG čizme dojmovi

Pozdrav cure, pretpostavljam da je vec bila negdje tema, ali nemogu naci pa pitam ponovo Zanima me koliko ste zadovoljne svojim ugg cizmama? Ja vec dobrih 7-8 godina zelim investirati u jedne pa nikako da ih kupim. Znate li mozda gdje ih je najpovoljnije kupiti i jel ima negdje da su izvan sezone na nekom popustu?
2019 03 04
Pozdrav, iako sam bila veliki protivnik Uggsica, mogu reci da su to jedine cizme koje moje ledene noge uspiju odrzati toplima. Nadalje, u Fashion and friendsu znaju biti pred kraj zimske sezone na snizenjima, u Xyz-u takoder, tako da se mogu naci za nekih 1000-1100 kn (nekad se mogu manji brojevi naci i po 800kn). I ono najvaznije, vrijede po meni svake lipe (ukoliko se naravno odrzavaju). Ovo mi je drugi par koji imam. Prve sam nosila 4,5 godina, a ove sadasnje trecu zimu, i dalje su kao nove. Eto,malo sam se raspisala, ali nadam se da ce Vam barem nesto biti od pomoci : )
2019 03 04
Svoje sam kupila u autletu Parndorf nedaleko od Beča za 105 e:) Naravno, nema ih uvijek u ponudi, ali u zimsko doba put do tamo se stvarno isplati. Jednom ih je moja prijateljica našla i za 70 e, ali to je čista sreća. Znam da su i za Black friday na stranici Farfetch bile po 90e. A da se isplate, isplate:) samo kad se sjetim da sam prve kupila kod nas u Karli za 1900 kn bude mi bas zao.
2019 03 04
Ja svoje kupujem u Karle i zbilja vrijede svaku kunu👍
2019 03 04
Hvala cure :) Onda ih sigurno kupujem!
2019 03 04
Ja imam i Uggsice i Emu i podjednako su mi dobre i jedne i druge, ali Inuikii su mi se pokazale najbolje.
2019 03 04
I ja sam ih odlučila kupit tijekom ove godine. Baš ih dugo želim. 😀
2019 03 04
Vrhunske čizme, ne mijenjaju oblik dugo, krzno je savršeno, ne znoji se noga uopće, jedina mana po meni im je da se malo skližu na ledu, ali možda ima koji model da je đon bolje onako gumiran... Vrijede svake kune
2019 03 04
Ovo je druga godina otkako ih nosim i stvarno su jos uvijek ko nove, dzon se nije izlizao, pretople su i udobne, a lako ih je skombinirat na razne kombinacije. Ako ih kupite necete nikako pozalit.
2019 03 04
Vrijede svake lipe. Kupila sam svoje u Karli, Također kako gore netko naveo - jedine čizme u kojima, moje, inače ledene noge, gore. :') Blažen tko ih izmisli! Malo se po ledu skližu ali ne jurim i navikla sam hodati oprezno kad je takvo vani.
2019 03 04
Evo i ja imam 3 para UGGsica i 2 para papuča. Vrijede svake lipe! imate na UGG.si outlet ili redovne popuste tijekom godine. Dosta povoljne cijene i besplatna dostava iznad 100 € za HR. Bila sam tamo i u tom outletu i naručivala na adresu i samo imam riječi hvale.
2019 03 06
Bravo za temu 😁, mene zanima trebam li kupit br vece ili su kalupi "normalni". Npr probavala sam fake uggsice i br 36 ( moj br) i bile su mi male. Hvala na pomoci 😊
2019 03 06
Ja imam dvoje, kupila sam broj koji i inace nosim i super su.
2019 03 07
Kod UGG gledajte US broj. Ja npr. imam broj noge EU 35, što je US 5. Ali US 5 označavaju kao ženski EU 36, a dječiji EU 35. Imam i ženske i dječje UGG i kalupi su isti. One se s nošenjem prošire, odnosno vuna unutra se zgazi pa postanu komotne. Ja ih znam iščetkati iznutra sa slicker četkom, pa opet malo "živnu". Imate ih za kupiti u svakom pet centru.
2019 03 09
Kupila na UGG Outlet Emporium i prezadovoljna sam 😀
2019 03 12
1 2 Sljedeći