Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Putovanja, odmori /

MIRNE DESTINACIJE ZA ODMOR NA JADRANU

Ima li netko kakvu preporuku kuda na ljetovanje na Jadran,a da u špici sezone ipak nije prevelika gužva.. Neko mirnije mjesto za odmorit tijelo i dušu i pobjeć od svakodnevice i gradske gužve.
prije 19 dana, 09:15
Prije dvije godine sam bila na otoku Braču u mjestu Selca! Nema gužve tamo uopće jer svi idu na Bol ili Supetar! Sigurno postoji još takvih (skrivenih) mjesta na našoj obali....
prije 19 dana, 09:44
Bratuš kraj Makarske. Nisam bila ali sam cula od drugih i po slikama vidim ribarsko malo mjesto, imaju tek koji restoran, nemaju puno turista.. to je onako zaista mir. Podgora je isto lijepa, nije krcata turistima, mozda apartmani jesu ali plaza nije bila u sezoni. Mozda isto Jezera na Murteru. Simsim, nije li obala daleko od mjesta? Nisam bila ali po karti bih rekla. I kakvo je more obzirom da je takva uvala a blizu pristaje trajekt? Inace slike su divne.. Isto vec trazim ali ne znam jos odredjeno sto trazim.
prije 19 dana, 10:18
> sim3sim3: > Prije dvije godine sam bila na otoku Braču u mjestu Selca! Nema gužve tamo uopće jer svi idu na Bol ili Supetar! Sigurno postoji još takvih (skrivenih) mjesta na našoj obali.... Potpisujem i dodajem Postiru, pravi odmor za dusu ❤
prije 19 dana, 12:39
Mljet :")
prije 19 dana, 12:46
Otoci su uvijek najbolja opcija ako tražite mir, osim Bola i Supetra :) Sutivan i Mirca na Braču, fenomenalne plaže i nema puno ljudi, Osibova kod Milne na Braču, super uvala, povremeno malo više brodova/jedrilica, ali kristalno čisto more, nema ni dućana, mora se do Milne, 5-6 min autom ili 15-tak min pješke. slično i u uvali Šešula kod Maslinice na Šolti. Isto tako kod Makarske tj.Živogošća, Mala Duba, super plaže i nema puno ljudi. Makarsko primorje je inače pretrpano ljudima, pogotovo vikendom, jer dosta ljudi iz Hercegovine dolazi na jedan dan na plaže.
prije 19 dana, 13:04
> vedranapv: > Otoci su uvijek najbolja opcija ako tražite mir, osim Bola i Supetra :) > Sutivan i Mirca na Braču, fenomenalne plaže i nema puno ljudi, > Osibova kod Milne na Braču, super uvala, povremeno malo više brodova/jedrilica, > ali kristalno čisto more, nema ni dućana, mora se do Milne, 5-6 min autom ili 15-tak min pješke. > slično i u uvali Šešula kod Maslinice na Šolti. > Isto tako kod Makarske tj.Živogošća, Mala Duba, super plaže i nema puno ljudi. > Makarsko primorje je inače pretrpano ljudima, pogotovo vikendom, > jer dosta ljudi iz Hercegovine dolazi na jedan dan na plaže. Potpisujem napisano za Sutivan. Ja sam se oduševila, posebno te plaže....kilometarske...biraš kaj hoćeš i gdje hoćeš. Mrak. I po meni, Vrboska na Hvaru...divotica.
prije 19 dana, 13:12
> sonja90: > Bratuš kraj Makarske. Nisam bila ali sam cula od drugih i po slikama vidim ribarsko malo mjesto, imaju tek koji restoran, nemaju puno turista.. to je onako zaista mir. Podgora je isto lijepa, nije krcata turistima, mozda apartmani jesu ali plaza nije bila u sezoni. > Mozda isto Jezera na Murteru. > Simsim, nije li obala daleko od mjesta? Nisam bila ali po karti bih rekla. I kakvo je more obzirom da je takva uvala a blizu pristaje trajekt? Inace slike su divne.. Isto vec trazim ali ne znam jos odredjeno sto trazim. nema trajekta.... ja sam bila kod prijatelja koji živi tamo pa mi je on bio vodič, sve je jako blizu, par minuta pješice, more je preeedivno,kristalno :) https://www.bracinfo.com/hr/selca/ inače volim istraživati dušu mjesta :) ta druga, skrivena strana Brača mi je bila ugodno iznenađenje! također, veeelika preporuka je pustinja Blaca koja se nalazi u "središtu" otoka. To je stari samostan (sada muzej) koji je izgrađen u stijenama i do njega se dolazi pješke,planinarenjem! nas je doveo brod i iskrcao u uvali (gdje smo se kupali) i od uvale do samostana treba oko 45minuta!
prije 19 dana, 13:17
@simsim Hvala na odg. Vjerujem. Isto volim sto vise obici. Po slikama izgleda jaaako cisto, ali po slikama i dr.pretrpana mjesta isto tako izgledaju pa nikad nisi siguran ,:) Uzivo mulj,a na slici savrsenstvo hah Ja bih najvise htjela na Brac, konkretno Bol pa obisla autom i brodom sve, ali neki bi isli dalje (jer smo kao bili, a bili smo samo dva dana) ,:( Na dr. otok ili nesto deseto, nisam ni pohvatala sve. Nemam volje gledati ponudu dalje kad me trenutno samo to zanima. Ove godine se ne slazemo u izboru...
prije 19 dana, 13:35
Hvala vam curke puno na odgovorim... :")
prije 19 dana, 13:46
Jezera su prekrasna. Općenito Murter. Nije gužva ni u sezoni. Orebić i Viganj na Pelješcu. Korčula također. Ima toliko tih prekrasnih malih mjestašca po otocima.
prije 19 dana, 14:48
> gimnazijalka: > Mljet :") <3
prije 19 dana, 16:11
Bratuš je 5 minuta udaljen od no evo dodatnih detalja...ako ćete parkirati i ne micati se iz Bratuša-idealno mjesto za odmor. Nije Kemal Monteno tu dolazio 40 godina bezveze:)Nema nekog saobraćaja, pa se djeca mogu rastrčavati bez da roditelj strepi. No, ako poželite sjesti u auto i otići do Makarske, može se dogoditi da vam za taj pothvat treba sat ipo vremena jer su gužve gotovo svakodnevne. Podgora je turističkija i krcatija ljeti, no njihova plaža i riva je također većim dijelom zatvorena za automobile..Prednost Bratušu, puno zgodnih lokalnih momaka i likova kao iz Malog mista.
prije 19 dana, 16:41
pardon, udaljen od Makarske
prije 19 dana, 16:42
Ugljan
prije 17 dana, 17:57
1 2 Sljedeći