Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Ostalo /

Za distributere kozmetike i ostalih proizvoda /

FARMASI - DARIVANJE MOZE POČETI❣️

DARIVANJE MOZE POČETI 🤫🤭❣️❣️ Nije meni samo OsmogMarta - OsmiMart, nek ne bude ni tebi!! Vrijedis zeno svih 365 u godini, ne samo na danasnji datum. Zapamti to ❣️❣️ I zato... Zelim da ovaj darak bude tvoj.. Ako zelis i ti?! Svaka od vas, zena-majka-kraljica, koja se uclani u moj tim OVAJ MJESEC i dobiva poklon set od mene - za sebe 💞💞 Plus tome, Od Farmasija dobivas - osobni popust 15-33% - poklon iznenadenja - starter paket - besplatnu pt - dodatni popust 80% - putovanja, edukacije.... Ma cudesa još, sve ću ti nabrojati. I neka te ne buni rijec "clan". To ne znaci da ti nudim brak. Obavezu. Ili posao. Samo Zelim da proizvode koje svaki mjesec kupujes - kupujes uz popust. Ne da placas punu cijenu iz kataloga nekome tamo. Znaci. Obnovi zalihe. Uzmi popust. Uzmi poklone i Cao. Javi se. Pokupi sve sto ti dajemo. Bez lipe ulaganja sto je najvažnije od svega 💕 💕Slobodno se javite objasnim vam jos sta vas zanima 💕 ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/23f6bb6bee591f1725739360e091852a.jpg)
prije 15 dana, 02:53