Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Keramičke ljuskice za zube

Lijepi pozdrav svima! Da li je netko stavljao ljuskice na zube, kakva su iskustva? Kolika je cijena? Ima li netko preporuke za Zagreb, ako da, gdje? Pisite sve sto znate. :D Moze i u inbox. Hvala Vam unaprijed
2019 03 09
naravno :) Izbjeljivanje je koštalo 2 tisuće kuna. Popust na gotovinu je bio 20%, na kartično plaćanje 10%. Plaćala sam karticom - svejedno su mi obračunali 20% pa sam platila 1.600 kn
2019 03 09
Hvala Vam puno na komentaru 😊 a cijena 6 ljuskica? Ako je problem ovdje, mozete mi napisati u inbox
2019 03 09
Nije problem, javim vam čim nađem račun... Radila sam više stvari odjednom i završila sa svime prije cca 3 mjeseca pa da ne bubnem krivo
2019 03 09
Evo, našla sam - ako još nekoga zanima: Puna cijena keramičkih ljuskica je 2.870 kn (komad), sa popustom od 20% jedna me koštala 2.296 kn (za sve oblike plaćanja). Garancija na ljuskice je 5 godina. Priprema zubi za ljuskice je uključena u cijenu - znači čišćenje zubi od kamenca, čišćenje tvrdih i mekih naslaga, poliranje i tretiranje desni ako je potrebno... - ako je potrebno više tretmana čišćenja - sve je uključeno u cijenu. Naravno i provizorni zubi/navlake koje se rade po vašem otisku dok ljuskice nisu gotove su uključene u cijenu. Ako nekoga još nešto zanima - slobodno pitajte :)
2019 03 12
Evo da pitam i ja da li se vise isplati raditi keramicke ili kompozitne ljuskice..
2020 02 18
i mene zanima nigdje ne nalazim cijenu kompozitnih ljuskica ima li tko iskustva??
2021 07 18