Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Svakodnevica /

Dućani, artikli, rasprodaje /

Zagreb - vjenčanica, svečana haljina

Drage cure, uskoro će sestrična u potragu za vjenčanicom, planira u Zagreb. Neki limit mislim da je 5000 kuna. S obzirom na to da je ona iz Njemačke, mora je kupiti jer nema kad je vraćati i ostalo što uz to ide. Imate li prijedloge u kojim salonima bi mogla naći nešto lijepo, a da nije preskupo? Ja sam nekako sklona mišljenju da bi se za taj novac mogla naći mnogo ljepša svečana haljina u tipu vjenčane nego vjenčanica, ali ne znam gdje bismo to tražile. Sviđa joj se nešto u stilu beogradskog Lavani Couturea. Pa eto. Prijedlozi gdje, kako, što je ponuda? Isto tako, cura nije slon, ali ima 68 kilograma pa nemojte davati preporuku za lokale gdje je najveća veličina S 😁
prije 13 dana, 11:14
Imate u Zagrebu u Petrovoj nekoliko salona u istoj ulici ili salon Ljubav na Črnomercu i u Prečkom (ne sjećam se naziva salona, ali znam da je bilo dosta povoljno). Većina vjenčanica su veći brojevi koje oni sužavaju po potrebi i prilagođavaju tijelu. Neka prvo pogleda na internetu modele koji joj se sviđaju, pa nazove salon i pita cijenu, tako će se najmanje našetati i znati otprilike cjenovni rang. Mislim da je 4000-5000kn sasvim dovoljan budžet za lijepu vjenčanicu.
prije 13 dana, 12:09
HDstyle salon vjencanica na Malešnici Imaju svoju stranicu ,pa neka pogleda Imaju veliki izbor haljina,mozda pronađe sto joj se sviđa U svakom salonu se haljina prekraja po mjeri,tako da to nije problem
prije 13 dana, 12:18
> kozmetika88: > HDstyle salon vjencanica na Malešnici > Imaju svoju stranicu ,pa neka pogleda > Imaju veliki izbor haljina,mozda pronađe sto joj se sviđa > U svakom salonu se haljina prekraja po mjeri,tako da to nije problem Hmm bolje ne tamo sogorica mi je bila kaze katastrofa narucuju sa wisa po 560kn a tu prodaju po 3000 Tako si moze i sama naruciti..
prije 13 dana, 13:18
Vidim da na ovoj stranici ima dosta kratkih vjencanica.Ja bi preporucila Boudoir ako jos se sviđa taj stil. Ja sam svoju vjenčanicu platila 5400. Treba baš u dućan otići jer je ogroman izbor.
prije 13 dana, 14:14
Nije Zg, ali jucer sam bas prolazila kraj jednog poznatog salona u Brodu, imaju rasprodaju vjencanica vec od nekih 900ak kn. E sad kakve su i sto, nemam pojma, ali vidim da si ti relativno blizu pa eto.. 🙂
prije 13 dana, 15:43
Royal Bride u Gundulićevoj. Prošla sam ih stvarno velik broj u Zagrebu, kada se prijateljica udavala. Ok, svatko ima različit okus, ali te su mi jedine opravdale izgledom svoju cijenu.
prije 13 dana, 17:37
Cure, hvala vam. :) Ako imate još koji prijedlog ili znate nekoga tko bi mogao imati, uputite ga na ovu temu 😂
prije 11 dana, 22:35
Royal Bride po meni najljepsi izbor sestra je tamo iznajmila i predivna vjencanica ako se dobro sjecam iznajmljivanje je bilo 5000 al nisam 100%sigurna ugl imala je uz to dodatke veo i kao bolero cipkani i haljinice za curice koje su nosile vjencanicu
prije 7 dana, 08:51