Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

O djeci /

Pomooć rani kombinirani test u trudnoci

Molim vad tko se razumije u taj test..cekam nalaze danas sam napravila uzv i vadila krv..trudna sam 12+6 a po velicini bebe 11+6 i NN mi je doktor izmjerio 2mm...piše jos na papiru kčs pozitivan i posteljica sprjeda..ne znam sta misliti jel to dobro ili ne taj NN
2019 03 11
Iz ovog gore što si napisala vidim da ti je sve u redu sa trudnoćom :-)
2019 03 11
Otkucaji bebinog srca pozitivni, posteljica sprijeda. Sve ok : )
2019 03 11
Hvala puno..jer mi je sa prvim djetetom bio u istom tjednu NN 0.9 mm pa se zato bojim
2019 03 11
> ivana.druskovic: > Otkucaji bebinog srca pozitivni, posteljica sprijeda. Sve ok : ) A ovaj Nuhalni nabor 2mm to je ok? Sa prvom bebom je bio u istom tjednu 0.9mm zato sam sam malo uspanicila
2019 03 11
Ništa se ne morate brinuti :-) NN je u redu :-) prenosim iz članka o NN... Zadebljanje manje od 2,5 mm predstavlja nuhalni nabor normalne vrijednosti što znači da nema nikakvog rizika za nasljedne bolesti...
2019 03 11
> marbil: > Ništa se ne morate brinuti :-) NN je u redu :-) > prenosim iz članka o NN... > Zadebljanje manje od 2,5 mm predstavlja nuhalni nabor normalne vrijednosti što znači da nema nikakvog rizika za nasljedne bolesti... Hvala do neba❤❤
2019 03 11
> VconciiR: > > ivana.druskovic: > > Otkucaji bebinog srca pozitivni, posteljica sprijeda. Sve ok : ) > A ovaj Nuhalni nabor 2mm to je ok? Sa prvom bebom je bio u istom tjednu 0.9mm zato sam sam malo uspanicila Ma da, sve je ok. Ništa ne brinite. A i marbil vam je odgovorila na pitanje prije mene ; )
2019 03 11
To je najnormalnija trudnoća. Sretno.
2019 03 11