Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Svakodnevica /

Računala, elektični uređaji, internet /

A1 prekid ugovora iskustva

Pozdrav cure, jel ima koja iskustva u prekidanju ugovora za fiksni telefon i internet? Mama je odselila u drugu drzavu i u kuci nema nikoga, ugovor traje do 5 mjeseca ukljucujuci i njega. Ima li pravo iskljuciti bez penala? Hvala unaprijed
prije 13 dana, 15:28
Ne znam za A1,ali mi smo htjeli raskid sa Optimom. Ugovor je do 8.mj i rekli su da bi morali platiti sve račune do tada kao penale :@ Pretpostavljam da je tako kod svih.
prije 13 dana, 17:01
Mi smo imali s Iskon slican problema. Morali smo platiti racuni za sve mjeseci sto smo imali ugovar kao penal
prije 13 dana, 20:53
Moras platiti sve penale, odnosno koliko traje ugovor. Ali ako je do 5 mj, ne bi trebali biti preveliki, ovisi koliko placa mjesecno. Mjesec dana prije isteka mozes raskinut bez penala
prije 13 dana, 21:11
> leptiricaMo: > Ne znam za A1,ali mi smo htjeli raskid sa Optimom. Ugovor je do 8.mj i rekli su da bi morali platiti sve račune do tada kao penale :@ > Pretpostavljam da je tako kod svih. Ako prelazite kod nekoga drugoga npr a1 onda vam oni placaju penale, ali ako raskidate jer ne zelite nista imati onda da morate platiti penale sami
prije 13 dana, 21:12
> danijela227: > > leptiricaMo: > > Ne znam za A1,ali mi smo htjeli raskid sa Optimom. Ugovor je do 8.mj i rekli su da bi morali platiti sve račune do tada kao penale :@ > > Pretpostavljam da je tako kod svih. > Ako prelazite kod nekoga drugoga npr a1 onda vam oni placaju penale, ali ako raskidate jer ne zelite nista imati onda da morate platiti penale sami E to nisam znala..,hvala na info,raspitat ću se detaljnije
prije 13 dana, 21:29
Nema pravo bez penala. Mi smo prešli s A1 na T-com, evo prošli mjesec, mjesec dana prije isteka ugovora i penali su bili 1.500 kn. Nama je T-com pokrio troškove penala, ali tako da će nam ih odbijati od računa kroz dvije godine. Znači mi smo morali prvo iskeširati A1 tih 1.500 kn, da bi nam T-Com umanjivao račune sljedeća 24 mjeseca za 62.5 kn.
prije 3 dana, 21:04
Nema pravo iskljuciti bez penala. Ovo da ti drugi operater placa penale nije redovna praksa.. koliko sam shvatila, ona zeli iskljuciti skroz usluge jer ih ne koristi, tako da prelazak na drugu mrezu nebi rijesio problem. > maruska89: > Pozdrav cure, jel ima koja iskustva u prekidanju ugovora za fiksni telefon i internet? > Mama je odselila u drugu drzavu i u kuci nema nikoga, ugovor traje do 5 mjeseca ukljucujuci i njega. Ima li pravo iskljuciti bez penala? > Hvala unaprijed
prije 3 dana, 21:59