Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Salon za nokte

Curee, treba mi pomoc vezano za otvaranje salona za nokte 🙄 Naime, receno mi je da za otvaranje salona ne trebam imati nikakav zavrsen tecaj za nokte vec je bitno da imam nekog smisla (zbilja imam) te onda postepeno uz rad pohađam adekvatne tecaje. Taj dio mi je jasan. Zanima s kojim gelovima i lakovima da radim? Koji su kvalitetni? Imala sam priliku radit sa 5stars trajnim lakovima ali mi se odvajaju na dnu nokta. Gel 3u1 mi je bio ok. Htjela bi kupiti sve od istog proizvođača zato me zanimaju vaša iskustva. Strah me da mušterijama napravim nokte pa im se drugi dan pocne odvajat (zbog ne kvalitetnih gelova). Hvala unaprijed 😊😊
2019 03 12
> brozovicana: > Curee, treba mi pomoc vezano za otvaranje salona za nokte 🙄 Naime, receno mi je da za otvaranje salona ne trebam imati nikakav zavrsen tecaj za nokte vec je bitno da imam nekog smisla (zbilja imam) te onda postepeno uz rad pohađam adekvatne tecaje. Taj dio mi je jasan. Zanima s kojim gelovima i lakovima da radim? Koji su kvalitetni? Imala sam priliku radit sa 5stars trajnim lakovima ali mi se odvajaju na dnu nokta. Gel 3u1 mi je bio ok. Htjela bi kupiti sve od istog proizvođača zato me zanimaju vaša iskustva. Strah me da mušterijama napravim nokte pa im se drugi dan pocne odvajat (zbog ne kvalitetnih gelova). Hvala unaprijed 😊😊 Najbolje da se javite nekom dobrom salonu. Vecina ce ih odgovoriti na vase upite 😀
2019 03 12
Cura koja meni radi nokte uzima kod ovih https://www.socap.hr/estetika/sve-za-nokte.html ali ne bi bilo loše da ipak prvo završite nekakav tečaj, a onda se upustite u taj posao, nije baš sve u kvaliteti proizvoda, potrebna je i dobra priprema, i naravno znanje. Kao šta ste i sami rekli, nije vam u interesu, da curama nakon dan-dva sve poispada, i da se počne pričat kako loše radite ;)
2019 03 12
> vedranapv: > Cura koja meni radi nokte uzima kod ovih > https://www.socap.hr/estetika/sve-za-nokte.html > ali ne bi bilo loše da ipak prvo završite nekakav tečaj, > a onda se upustite u taj posao, nije baš sve u kvaliteti proizvoda, > potrebna je i dobra priprema, i naravno znanje. > Kao šta ste i sami rekli, nije vam u interesu, da curama nakon dan-dva sve poispada, > i da se počne pričat kako loše radite ;) Pa kažem da cu postupno uz rad zavrsavati tecaje (cak mislim i zavrsit za med. pedikera) to sve ide relativno brzo. Radi se o tome da mi drzava placa te tecaja pa zato ne mogu sada trenutno zavrsiti prije nego otvorim salon. Znaci najprije moram otvoriti pa onda ici na tecaje (bezveze ali istinito). Hvala puno puno na odgovoru😊😊
2019 03 12