Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pripazite!

https://mojekrpice.hr/missmaja-111924 Svi parfemi su kupljeni u Mulleru i zapakirani.. hmmm
prije 11 dana, 00:24
Moš mislit :') Naravno da će neka genijalka nasjesti pa će doći plakati na forum kako je za 250 kuna kupila fejk od korisnice s nula povratnih. A tako je pošteno, milo i drago zvučala u inboxu.
prije 11 dana, 08:51
> LeSock: > Moš mislit :') > Naravno da će neka genijalka nasjesti pa će doći plakati na forum kako je za 250 kuna kupila fejk od korisnice s nula povratnih. A tako je pošteno, milo i drago zvučala u inboxu. > Bas tako,uvijek netko nasjedne na takve
prije 11 dana, 08:54
> kozmetika88: > > LeSock: > > Moš mislit :') > > Naravno da će neka genijalka nasjesti pa će doći plakati na forum kako je za 250 kuna kupila fejk od korisnice s nula povratnih. A tako je pošteno, milo i drago zvučala u inboxu. > > > Bas tako,uvijek netko nasjedne na takve Nažalost uvijek ista priča. I onda ti fejk parfemi kruže po krpicama. Od jedne do druge. Svi redom originali, dobiveni na poklon, imaju batch code, korisnica je rekla da je original itd.
prije 11 dana, 09:29
Uvijek je ista prica.sve je dobiveno na poklon Ali meni se ne svida bas taj parfem Pa da uvijek ti poklone 10 parfema. Svi redom novi.zapakirani Samo kupca cekaju Tocnije budalu koja ce nasjest na tu pricu
prije 11 dana, 09:35
Ma joj ajde da imaš jedan parfem pa nisi siguran. Al ovo se vidi iz aviona. Baš svi odemo u Muller i kupimo 20ak parfema 😂 i muških i ženskih.
prije 11 dana, 09:41
ma joj koja glupost... >:( >:(
prije 11 dana, 10:59
Možda je to jedna od onih šta su krale parfeme od slavonije do istre pa joj sad treba za globu :') :') :')
prije 11 dana, 11:12
Svidja mi se kako svi imaju istu cijenu 😂
prije 11 dana, 11:26
> HappySeal: > Svidja mi se kako svi imaju istu cijenu 😂 Ma to su sve akcijske cijene kod nje,puno jeftinije nego u Mulleru :')
prije 11 dana, 11:32
Dobro, ova se i nije previše potrudila zakamuflirati da je neka muljaža ,:) ,:)
prije 11 dana, 11:52
Ma hjoj to je ispalo zapakirano iz Mueller dostavnog vozila
prije 11 dana, 12:13
Joop inače košta 190 kuna original, samo toliko :')
prije 11 dana, 13:37
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/8ad6d3a527d12436c52dcd9b08f39b8c.jpg) Promijenila je i opis. Svi su original 😏
prije 11 dana, 16:07
A Karl Lagerfeld 199,99 kn 😄 > LeSock: > Joop inače košta 190 kuna original, samo toliko :')
prije 11 dana, 19:33
1 2 Sljedeći