Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dućani, artikli, rasprodaje /

Asos pitanje

Pozdraav! Zanima me koja je razlika izmedu out of stock i item not avaliable? Gledam suknju danima, pise za moju velicinu not avaliable - ima li nade? :D
2019 03 14
Mislim da je out of stock za one artikle koje će restockat tj. ponovno imati dostupne, a not avaliable za one koje više neće imati u prodaji.
2019 03 14
Out of stock - nema na zalihama. Ne restockaju sve, zapravo jako malo toga vracaju natrag, znam jer sam im slala mail. Size not available - znaci da je rasprodana vasa velicina. Ukoliko netko vrati kupljeni artikl bit ce ponovno dostupno u trazenoj velicini.
2019 03 14
> thecount: > Out of stock - nema na zalihama. Ne restockaju sve, zapravo jako malo toga vracaju natrag, znam jer sam im slala mail. Size not available - znaci da je rasprodana vasa velicina. Ukoliko netko vrati kupljeni artikl bit ce ponovno dostupno u trazenoj velicini. Ja sam mislila da općenito piše da artikl nije dostupan. Ako je samo za vašu veličinu onda baš ovako kako je thecount rekla, moguće da će biti dostupna ako ju netko vrati. Kako je vama s veličinama? Ja sam naručila jednu haljinu 36 (koji inače nosim), a došla mi je tako široka i ogromna da netko tko nosi 40/42 stane u nju bez problema. Vratila sam ju i onda me ubijalo ono čekanje da vidim da li je uspješno došlo do njih pošto se pošiljka ne može pratiti 😅 nakon toga sam nekako odustala od naručivanja preko Asosa.
2019 03 14
Da se ubacim samo, carini li se i roba s Asosa? Planirala sam uzeti više stvari kako bi mi prešlo 30€ i shipping bio besplatan, ali ako se carini onda se ne isplati baš. 😶
2019 03 14
> thecount: > Out of stock - nema na zalihama. Ne restockaju sve, zapravo jako malo toga vracaju natrag, znam jer sam im slala mail. Size not available - znaci da je rasprodana vasa velicina. Ukoliko netko vrati kupljeni artikl bit ce ponovno dostupno u trazenoj velicini. hvala na odg. Kod ovog mog pise not avaliable tako da se necu nadat :D
2019 03 14
> monadamon: > > thecount: > > Out of stock - nema na zalihama. Ne restockaju sve, zapravo jako malo toga vracaju natrag, znam jer sam im slala mail. Size not available - znaci da je rasprodana vasa velicina. Ukoliko netko vrati kupljeni artikl bit ce ponovno dostupno u trazenoj velicini. > Ja sam mislila da općenito piše da artikl nije dostupan. Ako je samo za vašu veličinu onda baš ovako kako je thecount rekla, moguće da će biti dostupna ako ju netko vrati. > Kako je vama s veličinama? Ja sam naručila jednu haljinu 36 (koji inače nosim), a došla mi je tako široka i ogromna da netko tko nosi 40/42 stane u nju bez problema. > Vratila sam ju i onda me ubijalo ono čekanje da vidim da li je uspješno došlo do njih pošto se pošiljka ne može pratiti 😅 nakon toga sam nekako odustala od naručivanja preko Asosa. Nisam zasad jos nista narucivala s Asosa pa ne znam ta velicinu. Variram izmedu 36 i 38. S tim da imam uzak struk;a siroke bokove pa mi cesto i 36 bude veliko u struku. A toliko mi se svidila jedna suknja :D Ajme steta sto je tako ispalo ali opet drago mi je sto imaju opciju besplatnog povrata tako da mi nije frka s narucivanjem!
2019 03 14
> PigmyPuff: > Da se ubacim samo, carini li se i roba s Asosa? Planirala sam uzeti više stvari kako bi mi prešlo 30€ i shipping bio besplatan, ali ako se carini onda se ne isplati baš. 😶 Ja sam haljinu platila 34£ i nisu naplatili nikakvu carinu tako da pretpostavljam da ne. Mislim da carine pakete sa Alia, eBaya i slično.
2019 03 14
> PigmyPuff: > Da se ubacim samo, carini li se i roba s Asosa? Planirala sam uzeti više stvari kako bi mi prešlo 30€ i shipping bio besplatan, ali ako se carini onda se ne isplati baš. 😶 Pozz, koliko ja znam NE! Mislim da salju iz VB ali neka vam netko provjereno kaze, nisam jos narucivala (ali planiram).
2019 03 14
> ena763: > Nisam zasad jos nista narucivala s Asosa pa ne znam ta velicinu. Variram izmedu 36 i 38. S tim da imam uzak struk;a siroke bokove pa mi cesto i 36 bude veliko u struku. A toliko mi se svidila jedna suknja :D Hahaha drago mi je kad vidim da nisam jedina koja muku muči sa bokovima i strukom. Meni je problem naći hlače u koje ću stati a da mi odgovaraju struku i bokovima. 😆 Dobro je što imaju opciju povrata, ali meni je to gubitak vremena da naručujem jednu veličinu pa vraćam ako ne odgovara. Iako, zna se naći dosta lijepih i jeftinih stvari.
2019 03 14
> PigmyPuff: > Da se ubacim samo, carini li se i roba s Asosa? Planirala sam uzeti više stvari kako bi mi prešlo 30€ i shipping bio besplatan, ali ako se carini onda se ne isplati baš. 😶 Ne carini se ništa iz EU, jedino ne znam kako će bit sa robom iz GB kad Brexit stupi na snagu.
2019 03 14
Item not available znaci nece se vise pojaviti,odavno rasprodano. To znaci da svi koji su kupili taj artikl su ispucali maksimalni rok za povrat, a Asos nema namjeru ponovno to obnoviti- restockat. ( I za takve artikle ako ih nadjete na dr.stranicama sa asos slikama vrijedi samo jedno -prevara! Kradu slike nenormalno Asosu i otvaraju svoje "shopove". Artikle ili necete vidjeti ili ce stici kinesko smece ni slicno narucenom. Ukratko ostat cete bez novca. Dakle najbolje se pozdraviti sa tim komadom.) Out of stock - ima sanse da se obnovi, i to jako dobre sanse, 99% stvari se obnovi ali ne u svim velicinama/bojama. No, to vracanje na asosu funkcionira ovako, zamislimo artikla nema uopce pise Out of stock i jedan kupac vrati jedan komad u velicini recimo 36 i vi ste stavili na wishlistu vel 36, tad automatski taj artikl postaje "low in stock" (dakle za tu velicinu) Ali ako ste stavile taj artikl lupam u vel.38 na wishlistu, i nije ga bilo odnosno pisalo je "out of stock", kad netko vrati ali recimo vrati u velicini 34 automatski ce vama na wishlisti pisati ""colour/size out of stock"..znaci ima ga, ali ne u vasoj zeljenoj velicini. Low in stock - znaci da ima mozda maksimalno 10komada i planit ce brzo..to odmah kupujte ili recite pa-pa. Kad za neki artikl cesto pise "outofstock" pa na sat vremena "low in stock" znaci da se netko premislja hoce kupit ili nece, pa stavlja u kosaru i vadi ili istice asosov rok za narudzbu i to znaci da imaju 1, mozda 2komada. To je kad pricamo o satima... A kad par dana nema, pa dodje jedna velicina pa opet nema..znaci da je taj komad "prosao" par kupaca odnosno vracan je vise puta. I ja osobno takve artikle izbjegavam jer mi je jednom (istina jednom na 50narudzbi ali eto jednom je) stiglo osteceno.
2019 03 14
Asos nama salje iz Njemacke i nemate brige za carinu. Odavno ne salju iz GB.
2019 03 14
Ja sam naručila haljinu sa asosa stigla za 3dana Iz Švedske Nisam platila carinu
2019 03 14
> sonja90: > Item not available znaci nece se vise pojaviti,odavno rasprodano. To znaci da svi koji su kupili taj artikl su ispucali maksimalni rok za povrat, a Asos nema namjeru ponovno to obnoviti- restockat. > ( I za takve artikle ako ih nadjete na dr.stranicama sa asos slikama vrijedi samo jedno -prevara! Kradu slike nenormalno Asosu i otvaraju svoje "shopove". Artikle ili necete vidjeti ili ce stici kinesko smece ni slicno narucenom. Ukratko ostat cete bez novca. Dakle najbolje se pozdraviti sa tim komadom.) > Out of stock - ima sanse da se obnovi, i to jako dobre sanse, 99% stvari se obnovi ali ne u svim velicinama/bojama. > No, to vracanje na asosu funkcionira ovako, zamislimo artikla nema uopce pise Out of stock i jedan kupac vrati jedan komad u velicini recimo 36 i vi ste stavili na wishlistu vel 36, tad automatski taj artikl postaje "low in stock" (dakle za tu velicinu) > Ali ako ste stavile taj artikl lupam u vel.38 na wishlistu, i nije ga bilo odnosno pisalo je "out of stock", kad netko vrati ali recimo vrati u velicini 34 automatski ce vama na wishlisti pisati ""colour/size out of stock"..znaci ima ga, ali ne u vasoj zeljenoj velicini. > Low in stock - znaci da ima mozda maksimalno 10komada i planit ce brzo..to odmah kupujte ili recite pa-pa. > Kad za neki artikl cesto pise "outofstock" pa na sat vremena "low in stock" znaci da se netko premislja hoce kupit ili nece, pa stavlja u kosaru i vadi ili istice asosov rok za narudzbu i to znaci da imaju 1, mozda 2komada. To je kad pricamo o satima... > A kad par dana nema, pa dodje jedna velicina pa opet nema..znaci da je taj komad "prosao" par kupaca odnosno vracan je vise puta. I ja osobno takve artikle izbjegavam jer mi je jednom (istina jednom na 50narudzbi ali eto jednom je) stiglo osteceno. Ako je 99% sanse da se restocka, zasto se tenisice koje ja zelim nisu restockale vec 3 mjeseca? 🙄
2019 03 14
1 2 3