Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dućani, artikli, rasprodaje /

Asos pitanje

> monadamon: > > PigmyPuff: > > Da se ubacim samo, carini li se i roba s Asosa? Planirala sam uzeti više stvari kako bi mi prešlo 30€ i shipping bio besplatan, ali ako se carini onda se ne isplati baš. 😶 > Ja sam haljinu platila 34£ i nisu naplatili nikakvu carinu tako da pretpostavljam da ne. Mislim da carine pakete sa Alia, eBaya i slično. Meni nikad nisu naplatili carinu za Asos, ni za StockX, a bome ni za Ebay, a s Ebaya nikad nisam narucila nesto za manje od 40 dolara, dapace, bilo je stvari i za preko 100 dolara, i nikad nisam imala problema s carinom. Vec par dana citam ovdje o carini i sad vise nista ne kuzim
2019 03 14
> thecount: > > sonja90: > Ako je 99% sanse da se restocka, zasto se tenisice koje ja zelim nisu restockale vec 3 mjeseca? 🙄 Nitko ih nije vratio. Kao sto sam rekla, 99%, ne 100%.
2019 03 14
> sonja90: > > thecount: > > > sonja90: > > Ako je 99% sanse da se restocka, zasto se tenisice koje ja zelim nisu restockale vec 3 mjeseca? 🙄 > Nitko ih nije vratio. Kao sto sam rekla, 99%, ne 100%. Always that 1% 🙁
2019 03 14
Da se i ja ubacim :D može li se vratiti samo dio narudžbe s Asosa i dobiti povrat novaca za dio koji se vraća ili se mora vratiti cijela narudžba?
2019 03 14
Moze samo dio. Mozete vratiti i samo lupam nesto sitno od nakita za 30kn. Njima je deff bolje da vratite sto manje, a vise zadrzite :)
2019 03 14
> thecount: > Always that 1% 🙁 Pa dogodi se, nazalost ali da. Ja mislim da oni slabije i restockaju tako da dobiju novu kolicinu; mozda Adidas i tako brandove lakse dostupne i popularnije sirokoj masi,ali ostalo ono skuplje ili manje poznate brandove mislim da slabo restockaju nazalost. Cak niti svoje stvari koje planu nabrzinu ne obnove.
2019 03 14
> sonja90: > > thecount: > > Always that 1% 🙁 > Pa dogodi se, nazalost ali da. Ja mislim da oni slabije i restockaju tako da dobiju novu kolicinu; mozda Adidas i tako brandove lakse dostupne i popularnije sirokoj masi,ali ostalo ono skuplje ili manje poznate brandove mislim da slabo restockaju nazalost. Cak niti svoje stvari koje planu nabrzinu ne obnove. Bas se o Adidas tenisicama i radi. Ali dobro... Nada zadnja umire :)
2019 03 15
Hvala svima 😊
2019 03 15
@Thecount Koje su u pitanju? Mozda ih ima Surfdome.
2019 03 15
> sonja90: > @Thecount > Koje su u pitanju? Mozda ih ima Surfdome. Nema ih Surfdome. Samba rose Elizabeth line. Eventualno StockX, no dugo se ceka, ali ako ne niknu negdje uskoro, uzet cu preko njih. I naravno, sluzbeni Adidas site, no oni ne salju u Hrvatsku, kao ni Office GB.
2019 03 15
S obzirom da ne dobijte obavijest kad su dostupne, mozda se vrate bas kada ne gledate. Ja iz izlaska u 3 ujutro uhvatila haljinu koju mjesecima nisam mogla. Mislim da ovisi o vremenu, kad uhvatite da su stavili. > thecount: > > sonja90: > > @Thecount > > Koje su u pitanju? Mozda ih ima Surfdome. > Nema ih Surfdome. Samba rose Elizabeth line. Eventualno StockX, no dugo se ceka, ali ako ne niknu negdje uskoro, uzet cu preko njih. I naravno, sluzbeni Adidas site, no oni ne salju u Hrvatsku, kao ni Office GB.
2019 03 17
> ValicaVala: > S obzirom da ne dobijte obavijest kad su dostupne, mozda se vrate bas kada ne gledate. > Ja iz izlaska u 3 ujutro uhvatila haljinu koju mjesecima nisam mogla. Mislim da ovisi o vremenu, kad uhvatite da su stavili. > > thecount: > > > sonja90: > > > @Thecount > > > Koje su u pitanju? Mozda ih ima Surfdome. > > Nema ih Surfdome. Samba rose Elizabeth line. Eventualno StockX, no dugo se ceka, ali ako ne niknu negdje uskoro, uzet cu preko njih. I naravno, sluzbeni Adidas site, no oni ne salju u Hrvatsku, kao ni Office GB. Gledam svaki dan 😪
2019 03 17
Hvala svima na pomoci i odgovorima :) Uspjela sam ugrabit suknju vel36. vec je stigla u Hrv. Jos samo da dode u Os :D
2019 03 17
gledala sam svaki dan, svakih 5minuta i uspjela ugrabit dok sam se vozila u busu za ZG haha
2019 03 17
Cureee, znate mozda hoce nekad u bliskoj buducnosti biti nekakvo snizenje na Asosu na sve? Jednu haljinu vec jako dugo gledam, kuma sam na vjencanju i zelim nju. Vjemcanje je 6.7, dal da narucujem odma il da se nadam snizenju ? 🤣
2019 05 11