Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

IPL iskustva??

Namjeravam kupiti Lumeu bri950/00 , cijena za kupnju preko interneta je 1000 kn niza od one na prodajnim mjestima. Da li je sigurno kupovati preko bazzara ili e kupi?
2019 06 05
E kupi je meni bio super, brzo je došlo, kontaktirali su me, došli kad meni paše. sve 5
2019 06 10
> hellahunt: > Namjeravam kupiti Lumeu bri950/00 , cijena za kupnju preko interneta je 1000 kn niza od one na prodajnim mjestima. Da li je sigurno kupovati preko bazzara ili e kupi? Preko Ekupi sigurno, par puta kupovala, dečko isto malo veće stvari - perilicu rublja i posuđa i sve došlo na vrijeme nikad problema.. 😊 😊
2019 06 13
Poz cure, prodaje li tko možda silk'n Infinity aparat
2019 09 09
> Petrica1992: > Ja imam Phillips Lumeu i slazem se da mi je to najbolja investicija ikad i da mi je promijenilo skroz zivot. Sve preporuke za IPL uređaje 😊😊 Ja bi htjela kupiti ;)
2019 11 21
Pitanje? Da li tko zna kakav utjecaj ako ga uopće i ima IPL uredaj ima na popucale kapilare npr. na nogama?
2020 01 09
Dobar dan! Ima li netko možda iskustva s ILP uređaj LaDigue Home vidjela sam na ovoj stranici da je jako jeftin pa me zanima valja li taj? https://ladigue.hr/ipl/?gclid=EAIaIQobChMIpNrH49yA5wIVw42yCh1kBQtWEAAYASAAEgKY5vD_BwE
2020 01 13
Koristim Philips lumeu. Kupila sam preko e-kupi. Znaci, ODUSEVLJENA! Najbolje ulozen novac sto se aparata tice!!! ❤👍
2020 01 20
Potpisujem prethodni komentar uz napomenu (ako ce nekome biti od pomoci) izbjegavati tretirati podrucja gdje imate tetovaze!
2020 01 31
Ja imam kapilare po nogama(ne puno) i nisam imala nikakvih reakcija, a ipl odradila sam pet tretmana.> Ariela007: > Pitanje? Da li tko zna kakav utjecaj ako ga uopće i ima IPL uredaj ima na popucale kapilare npr. na nogama?
2020 01 31
> Ana1607: > Potpisujem prethodni komentar uz napomenu (ako ce nekome biti od pomoci) izbjegavati tretirati podrucja gdje imate tetovaze! Jel blijedi tetovaža ili? Jel pogodan za dlačice na licu tj. Znate li koji je najbolji
2020 02 01
Tetovaza se čak i ne smije tretirati čak je izričito navedeno i znam da jako peče bar koliko sam čula od cura koje su probale..svaki je pogodan i za lice ali samo za brkove i bradu mislim da u mom piše da je nos granica
2020 02 02
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/8d59c256df57eb02fc6ba26fc836ed21.jpg) Meni odlicaan😊
2020 05 01
> trouhgmyeyes: > Ja imam Philips lumea prestige. > Inace sam tamnoputa i vodim borbu s dlacicama otkad znam za sebe. Cim je krenulo to trajno uklanjanje, odradila sam u salonima nekih 20 tretmana i doma nastavila s kucnim uredajem. Mogu reci da mi je to doslovno promijenilo zivot, najbolja investicija ikada! 😍 > A sada sto se tice modela, pretpostavljam da oni vise manje svi rade svoj posao. : ) Pozdrav.. Zanima me dal se prije svakog tretmana mora brijati? I blicaju se mjesta samo gdje ponovo narastu dlacice?
2020 12 08
Mora se brijati samo ako su Vam narasle dlačice , jer ako ne obrijete onda laser spali i užasno smrdi i još vas dosta zapeće kad blicnete na dlaku, blica se sve preventive radi i tamo gdje ima manje i gdje i ima više..
2020 12 12