Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Sjeme piskavice za grudi???

Dali je itko ikada koristio sjeme piskavice za 'rast grudi'?
2019 03 15
Mislim da ne postoji nista od ceg ti cice mogu narast osim silikona. Ne postoje cudesne kreme i ostale stvari koje se nude. Isto kao sto ne postoji lijek za celavost
2019 03 15
Ma nikakva ta cuda ne treba koristit.nema pomoci Ili ih imas ili nemas Mislim da je lakse onima s malim grudima Mogu obuci sta hoce
2019 03 15
Biljka sadrzi estrogen, zato me je zainteresirala. Ne ocekujem ja cuda,samo onako... malo.... 😂😂 Necu izgubit nista ako pokusam, samo neznam dali je stetna... Zato pitam ima li iko iskustva
2019 03 15
Ja iskreno ne vjerujem u to da nijedna od tih krema moze pomoci Ali ako zelis probaj
2019 03 15
Nije to krema vec sjeme, znaci pije se, moze kao caj, usitni se sjeme pa na zlicu ili zamutit u vodu pa popit....
2019 03 15
Kupi se u ljekarni sjeme(znaci pravo sjeme, cisto, citavo)
2019 03 15
> viky222: > Kupi se u ljekarni sjeme(znaci pravo sjeme, cisto, citavo) Sta sve nece smisliti Mozda je netko i probao Jel ima na nekom forumu o tome nesto Mozda se sazna vise informacija
2019 03 15
Sami kažete da sadrži estrogen, dakle može poremetiti ravnotežu hormona u Vašem tijelu. Razmislite jesu li malo veće grudi vrijedne narušavanja Vašeg zdravlja (iako nema garancije da će se uistinu povećati, a i to traje samo dok uzimate pripravak).
2019 03 15
Nije to izmisljeno to je stara biljka, od davnina, al kazu da pomaze i kod krvnog tlaka, kod dojilja za nedostatak mljeka, za cure koje imaju problema sa neredovnom menstroacijom, ublazava menstroalne bolove... Mene zanima dali ima cura ili zena koja je to koristila, dali su imale problema dok su uzimale, netrazim predavanja o tome sta bi mogla sta nebi samo da kazu svoja iskustva. Hvala
2019 03 15
> viky222: > Nije to izmisljeno to je stara biljka, od davnina, al kazu da pomaze i kod krvnog tlaka, kod dojilja za nedostatak mljeka, za cure koje imaju problema sa neredovnom menstroacijom, ublazava menstroalne bolove... > Mene zanima dali ima cura ili zena koja je to koristila, dali su imale problema dok su uzimale, netrazim predavanja o tome sta bi mogla sta nebi samo da kazu svoja iskustva. > Hvala Zašto se onda ne posavjetujete s liječnikom? Stvarno ne razumijem kako ljudi na svoju ruku uzimaju preparate koji im itekako mogu naškoditi, uopće nema veze je li preparat prirodan ili ne, ako nije za Vas, može Vam jako naštetiti. Isto tako će Vam reći ima li to zaista učinka ili će Vam preporučiti nešto prikladnije ako ste baš toliko zapeli za to. Nisam tu da solim pamet nekome, ovo pišem u najboljoj namjeri, da razmislite malo o svemu.
2019 03 15
ja sam davno pocela piti caj od piskavca jer mi je dosta ljudi reklo da je zdrava pogotovo za moju losu cirkulaciju navodno, a sve sta sam primjetila je da kad je pijem u tom trenutku je da mi postane vruce 😅 cirkulacija mi je jos uvik i ista a i grudi 🤦🏻‍♀️🤷🏻‍♀️ I onda san prestala pit
2019 03 15
> Nelanela97: > ja sam davno pocela piti caj od piskavca jer mi je dosta ljudi reklo da je zdrava pogotovo za moju losu cirkulaciju navodno, a sve sta sam primjetila je da kad je pijem u tom trenutku je da mi postane vruce 😅 cirkulacija mi je jos uvik i ista a i grudi 🤦🏻‍♀️🤷🏻‍♀️ I onda san prestala pit Ja takoder imam problema sa cirkulacijom 😂😂 stopala i bedra mi topla samo ljeti, zimi nikako... Koliko ste dugo koristili?
2019 03 15
> Lea1995: > > viky222: > > Nije to izmisljeno to je stara biljka, od davnina, al kazu da pomaze i kod krvnog tlaka, kod dojilja za nedostatak mljeka, za cure koje imaju problema sa neredovnom menstroacijom, ublazava menstroalne bolove... > > Mene zanima dali ima cura ili zena koja je to koristila, dali su imale problema dok su uzimale, netrazim predavanja o tome sta bi mogla sta nebi samo da kazu svoja iskustva. > > Hvala > Zašto se onda ne posavjetujete s liječnikom? Stvarno ne razumijem kako ljudi na svoju ruku uzimaju preparate koji im itekako mogu naškoditi, uopće nema veze je li preparat prirodan ili ne, ako nije za Vas, može Vam jako naštetiti. Nisu to preparati, to je biljka ko i svaka druga... Odes kod ljecnika posavjetujes se i onda ti da tablete... A zasto? Zato sta imas tu biljku u tableticama. Malo koji ljecnik ce reci onako kako je... Jer zasto pit cajeve kad imas tablete. Eto zato nemam namjeru otic kod ljecnika.
2019 03 15
Sve to djeluje. Neke kažu da pomaže i kad tri sata gledate u vrtnog patuljka i kad se mažete slinom patagoijske lignje. Posebno pomaže kad momak masira duže vremena grudi. Nešto sigurno naraste! :')
2019 03 15
1 2 3 Sljedeći