Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Narudžbe iz e-dućana /

Eyerim - iskustva

Pozdrav cure, je li neka od vas naručivala sunčane naočale sa stranice Eyerim? Ako neka je, može li podijeliti iskustvo (jesu li naočale stvarno original, za koliko stižu itd...) :) Hvala :)
2019 03 16
Nisam sunčane naočale, ali prijatelj jest i vrlo je zadovoljan. Ja sam naručila dioptrijski okvir sa staklima u siječnju, koliko vidim, originalan je, iako nisu poslali nikakav papir kao potvrdu. Išla sam u optiku koja ima certifikat ovlaštenog prodavača te marke da mi malo kalibriraju okvir, žena koja radi tamo je odmah pomislila kako sam kod njih kupila. Kod moje narudžbe je trebalo tjedan dana do isporuke zbog izrade stakla, zatim je stiglo za 3 dana, Krapinsko-zagorska županija. Dostavlja DPD, iz skladišta u Sesvetama, vjerujem kako bi do vas stiglo dan ranije. Namjeravam i sunčane naočale uzeti čim budu imali neku akciju 8-)
2019 03 19
Tri puta sam do sada narucila kod njih, sve preporuke, brza dostava, original naocale
2019 05 13
Hvala na odgovorima :) Naručila sam i ja sunčane, Ray Ban, bio je baš neki veliki popust + još 10% za prvu kupnju, tako da su me izašle skroz povoljno. I stvarno su original, dobila sam i certifikat.. Stigle za 3 dana, baš sam ugodno iznenađena :D
2019 06 01
Zasto pise dostava 13 14 radnih dana? Jel to tako?
2019 07 03
> Andela46: > Zasto pise dostava 13 14 radnih dana? Jel to tako? Vjerojatno da se ograde u slučaju da negdje zapne x-)
2019 08 10