Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Black latte

Pozdrav. Da li je netko naručivao Black latte ili zna nekoga tko je ? Čitam komentare i oke ne izgledaju kao namješteni ali otom potom...🤷🏽‍♀️
2019 03 16
> NelaDudukovic: > Pozdrav. > Da li je netko naručivao Black latte ili zna nekoga tko je ? Čitam komentare i oke ne izgledaju kao namješteni ali otom potom...🤷🏽‍♀️ I mene zanimaaa..ako sta saznate molim.vas podijelite ovdje..
2019 03 18
Pitala sam frendicu koja živi vani da progugla jer se kod nas ništa konkretno ne može naći i evo što je rekla: Vidi,malo sam pogledala, meni ti se to ne cini bas nesta, crni ugljen pomaze kod izbacivanja otrovnih toksina iz organizma, ali ukoliko se nisi predozirala lijekovima ili imas opasan virus, bakteriju u probavnom traktu, ne bih ti preporucila jer moze napraviti vise stete nego koristi 😱 Ja sam odustala od toga, bar zasad…
2019 03 18
Za mršavljenje?
2019 03 20
Tako se reklamira da ali nisam baš sigurna da pomaže.. Bar po tome što sam pročitala. > sementafoks: > Za mršavljenje?
2019 03 20
Ja sam koristila par dana, tek tako da probam, ali nije mi nešto bilo. Ide kao 2 čajne žličice praha u 200 ml kipuće vode, no nekako je uvijek bilo čudne boje, sivkaste. Mislila sam uvest umjesto kave poslijepodne, jer ujutro obično pijem čaj, ali nisam uživala, pa sam odustala nakon 3-4 dana. Kao ima L karnitin što mi je bilo super jer svakako svaki dan vježbam, no zaključak mojeg mišljenja je da ne vrijedi.
2019 03 20
Hvala ti 🙂 > Rose007: > Ja sam koristila par dana, tek tako da probam, ali nije mi nešto bilo. Ide kao 2 čajne žličice praha u 200 ml kipuće vode, no nekako je uvijek bilo čudne boje, sivkaste. Mislila sam uvest umjesto kave poslijepodne, jer ujutro obično pijem čaj, ali nisam uživala, pa sam odustala nakon 3-4 dana. Kao ima L karnitin što mi je bilo super jer svakako svaki dan vježbam, no zaključak mojeg mišljenja je da ne vrijedi.
2019 03 22
Upravo i ja narucila.. Toliko sam ocajna sa viskom kg, da sam nasjela.. Iza nedjelje stize pa javim ima li efekta.
2019 05 24
> Liki76: > Upravo i ja narucila.. > Toliko sam ocajna sa viskom kg, da sam nasjela.. > Iza nedjelje stize pa javim ima li efekta. Ima li kakvog efekta? 🙈
2019 06 11
Molim Vas Liki76 podjelite iskustva. Da li to stvarno djeluje? Razmišljam da naručim ali trebam potvrdu od stvarnih ljudi ;) Da li je još neko naručio i probao piti Blacklatte?
2019 06 11
jel ima tko informaciju za tu kavu dali šta pomaže?
2019 07 01
> NelaDudukovic: > Pozdrav. > Da li je netko naručivao Black latte ili zna nekoga tko je ? Čitam komentare i oke ne izgledaju kao namješteni ali otom potom...🤷🏽‍♀️ Ja sam koristila black charcoal latte 40 dana i mogu reci da je cista prevara. Nisam ni grama izgubila,naprotiv dobila sam 1kg.
2019 09 29
> zlatkamis: > Molim Vas Liki76 podjelite iskustva. Da li to stvarno djeluje? Razmišljam da naručim ali trebam potvrdu od stvarnih ljudi ;) > Da li je još neko naručio i probao piti Blacklatte?
2020 02 14
Tablete za mršavljenje - http://tonzes.com/slimhr.htm Skinula sam 24 kilograma u 4 I pol mjeseca. Nisam željela uzimati nikakve pilule,ali moja kćer mi ih je dala kao dar. Izgledam bolje,osjećam se bolje.
2021 02 22