Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Proslave /

Rođendanski poklon

Bok curke. Uskoro idemo na rođendan curici od 8 godina. Ona jako voli plisance ali glupo mi je svaki put kupiti pisanu igracku. Imate li kakav prijedlog sto da joj kupim?
2019 03 17
Ovisi šta ona još voli, tj kakav je tip osobe. Ako je kreativna ili voli nešto izrađivati onda bi joj mogli kupiti set za izradu nakita. Slatkiši uvijek prođu, ili možda naušnice, narukvica, neki čupavi jastuk ili sa slikom...
2019 03 17
Možeš recimo kupiti poklonbon za H&M i završiti na radiju (ako se tko sjeća te priče).
2019 03 17
Nesto vezano za Soy Luna, to jako vole i one ruksake i zivotinje sa sljokicama sto kad se povuce po sljokicama promijeni izgled😉
2019 03 17
> BeckyB: > Bok curke. Uskoro idemo na rođendan curici od 8 godina. Ona jako voli plisance ali glupo mi je svaki put kupiti pisanu igracku. Imate li kakav prijedlog sto da joj kupim? Ako voli plušance, ja bih joj kupila plišanca. U Mulleru ima odličan izbor izuzetno kvalitetnih plišanaca i tamo uvijek kupujem kad zatrebam.
2019 03 17
Moja je dobila magičnog Jinna oduševila se zabavan je i poučan :) primjeren toj dobi
2019 03 17
Knjigu. Knjiga je uvijek najbolji poklon.
2019 03 17
I ja sam uvijek za knjige,za njenu dob.A obožavam kupovati enciklopedije za djecu,ima stvarno veliki izbor.Moja 9 godina u svojoj kolekciji ima "Čovjekovo tijelo","Dječiji atlas","Atlas životinja","20 izuzetnih djevojčica koje su promjenile svijet",a i "Šume","More","Vodeni svijet",one nisu skupe,u Tisku su oko 30kn,a tvrde korice.Sve je to dobijala za rođendane,ili Božić... Isto joj je jedan od najdražih poklona bio "Moj dnevnik",sa savjetima,zanimljivim slikama i sl. Sada hoće da joj za rođendan kupimo globus koji svijetli. Zanimljivi kreativni set.Moja je drugaricama nosila set za izradu kutije za nakit,ili ogledalca,ili rama za sliku.... Isto su joj dragi plišanci,oni sa buljavim očima,ako me razumijete.Oni su super slatki,a ima izbora koliko hoćeš.I manji i veći,čak sada imaju sa šljokicama koje se okreću. Ruksak ili torbica sa šljokicama koje se okreću... Set za izradu slime,svi su ludi za tim glupavim slimom,pa mislim da bi i to prošlo. Ma ima ideja,samo treba para :') ...
2019 03 17
Zavirite kod mene.. Imam heklanih igračaka.. Možda bi joj se nešto svidilo☺️
2019 03 17
> Amy1122: > Zavirite kod mene.. Imam heklanih igračaka.. Možda bi joj se nešto svidilo☺️ Ovo je prekrasno <3
2019 03 17
> Tanči14: > > Amy1122: > > Zavirite kod mene.. Imam heklanih igračaka.. Možda bi joj se nešto svidilo☺️ > Ovo je prekrasno <3 Hvala vam☺️
2019 03 17
Mogu preporučiti knjigu "Priče iz cijeloga svijeta"-Heather Amery, među svim knjigama koje su prolazile kroz naš dom ova je ostala najbolja i najdraža, svevremenska, a iste su se priče iz nje čitale i po 100 puta. Plišanci su slatki, ali imaju svoj vijek i skupljaju prašinu..
2019 03 17
Imam ja ruksak materijal je kao plišanac novi sa etiketom,pa ako vas zanima mozete pogledati.
2019 03 17
Za Bozic sam joj kupila ruksak..
2019 03 25
> sanjaurban: > Mogu preporučiti knjigu "Priče iz cijeloga svijeta"-Heather Amery, među svim knjigama koje su prolazile kroz naš dom ova je ostala najbolja i najdraža, svevremenska, a iste su se priče iz nje čitale i po 100 puta. > Plišanci su slatki, ali imaju svoj vijek i skupljaju prašinu.. Odlicna preporuka za knjigu.. Slazem se s vama u vezi plisanaca
2019 03 25