Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

kutije na tisku

Dali vam se čini da su kutije nešto manje nego su bile?
2019 03 18
> rebecca555: > Dali vam se čini da su kutije nešto manje nego su bile? itekako manje. cijena im sve veća, dimenzije sve manje
2019 03 18
Da, a mislila sam da umišljam 😂
2019 03 18
Koji način ? :@
2019 03 18
manje nego na početku kad su tek krenuli s paketima ili su ih opet smanjili? :o
2019 03 18
A ja sam mislila da si umišljam.. ,:) zato sam si ostavila dvije kutije doma, S i M, da budem sigurna u koju kutiju ide kad budem nesto slala :')
2019 03 18
> InesLagancic: > A ja sam mislila da si umišljam.. ,:) zato sam si ostavila dvije kutije doma, S i M, da budem sigurna u koju kutiju ide kad budem nesto slala :') I ja isto kod kuće isprobam u koji će stat i dođem na tisak a ono jedva stane >:(
2019 03 18
> rebecca555: > > InesLagancic: > > A ja sam mislila da si umišljam.. ,:) zato sam si ostavila dvije kutije doma, S i M, da budem sigurna u koju kutiju ide kad budem nesto slala :') > I ja isto kod kuće isprobam u koji će stat i dođem na tisak a ono jedva stane >:( Netko nas sabotira! x-)
2019 03 18
> InesLagancic: > > rebecca555: > > > InesLagancic: > > > A ja sam mislila da si umišljam.. ,:) zato sam si ostavila dvije kutije doma, S i M, da budem sigurna u koju kutiju ide kad budem nesto slala :') > > I ja isto kod kuće isprobam u koji će stat i dođem na tisak a ono jedva stane >:( > Netko nas sabotira! x-) Krpičarke cijele HR, ujedinimo se! 😂😂
2019 03 18
Stalno nešto izmišljaju... sjećam se da su jedno vrijeme bile potpuno bijele pa je teta na kiosku rekla da nemaju novaca za tisak kutija u boji, a sad su izgleda odlučili smanjiti pakete :')
2019 03 18
OMG! A ja sam mislila da mi se čini, da umišljam, da imam poremećaj očnog živca ili tko zna kakvu dijagnozu :o :D :')
2019 03 18
Znaci stvarno jesu manje I ja sam mislila da mi se cini samo.pa nisam nista zapitkivala na tisku
2019 03 18
Osim toga, prosli tjedan mi se dogodilo da su na mom kiosku imali samo kovertu i L kutiju, a morala sam poslati paket taj dan. O svom trosku sam dodala razliku od s do L paketa. Nije isplativo, definitivno
2019 03 18
Ajme pa zato ja naguravam robu u te kutije svaki put, prije je sve komotno stajalo unutra a sad obične traperice moram gnječiti da stanu. 😅 I kod nas su duuuuugo vremena imali obične bijele kutije i danas su prvi put u godinu dana valjda imali onu original žuto-crvenu..
2019 03 18
> yenna89: > Osim toga, prosli tjedan mi se dogodilo da su na mom kiosku imali samo kovertu i L kutiju, a morala sam poslati paket taj dan. O svom trosku sam dodala razliku od s do L paketa. Nije isplativo, definitivno I meni se znalo nekoliko puta dogoditi da nemaju kutija. Ako je stvar manja poslala bih u kuverti a ako nije onda posaljem kad im dodu kutije i to je to, pa nisam ja kriva ako nemaju kutija x-)
2019 03 18
1 2 3 4 5 Sljedeći