Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Mala od lavande

Bok☺Imate iskustva sa kremicama..smilje ili neven?Hvala
2019 03 24
Imam sa nevenom.Ne mogu bez nje posto mi je koza sklona pristicima i aknama.Neven cisti kozu,njegova svojstva nisu samo njega vec i lijecenje koze.Jedina krema koja mi je pokrila sve potrebe moje problematicne koze.
2019 03 24
Hvala☺Borim se sa dermatitisom na licu..ne znam da li bi mi kremica pomogla...
2019 03 24
> Dodo88: > Hvala☺Borim se sa dermatitisom na licu..ne znam da li bi mi kremica pomogla... Da! Neven je odlican kod dermatitisa.Ako smijem savjetovati,ulje crnog kima,takodjer.Da napadnete i iznutra i izvana.
2019 03 24
> teodora1: > > Dodo88: > > Hvala☺Borim se sa dermatitisom na licu..ne znam da li bi mi kremica pomogla... > Da! Neven je odlican kod dermatitisa.Ako smijem savjetovati,ulje crnog kima,takodjer.Da napadnete i iznutra i izvana. Hvala😊
2019 03 24
Meni je njihov sapun s crnim ugljenom savrsen za ciscenje lice
2019 03 25
> Minnie: > Meni je njihov sapun s crnim ugljenom savrsen za ciscenje lice Ja sam kupila prije cca mjesec dana jer asortiman izlazi iz DM-a pa je skoro sve u pola cijene i baš sam oduševljena (poslije sam išla kupiti još da napravim neku zalihu ali su već sve pokupovali)
2019 03 26
Još veći asortiman imate na njihovom webshopu na https://www.malaodlavande.com/ a dosta proizvoda možete naći i u Tvornici zdrave hrane.
2021 01 04