Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Nisam prevarena, ALI...

> Lina33: > Joj i meni se nažalost zamjerio poklanjanje. > Poklonim nešto još tu i tamo ali sve rjeđe. > Upravo to me najviše ljutilo što ne jave niti da je stiglo ni mu ni bu. I meni, poklanjala sam 3 lota po 12-13 kom mamine robe, računajući da se javi netko kome zbilja treba, tražila sam samo da se plati slanje, i gđa koja ih je uzela, je zapravo uzela da bi ih mogla prodat sa drugog profila. Nikad više ,:(
2019 03 25
Ma ne isplati se ovdje nikome nista poklonit.jos zicaju i postarinu Najbolje im na noge donijet Ako imate nekoga od rodbine poklonite Ili ostavit pored kontenjera.jednostavnije je
2019 03 25
Da ne otvaram novu temu.. Jel netko zna sto se dogodilo sa temom o Dijani i prekratkoj haljini?
2019 03 26
> Brdosuza: > Da ne otvaram novu temu.. > Jel netko zna sto se dogodilo sa temom o Dijani i prekratkoj haljini? Teme nestaju i nestaju, nestala je tema i oko povrata iznosa + poštarine...
2019 03 26
> ValkyrieBlue: > > Brdosuza: > > Da ne otvaram novu temu.. > > Jel netko zna sto se dogodilo sa temom o Dijani i prekratkoj haljini? > Teme nestaju i nestaju, nestala je tema i oko povrata iznosa + poštarine... Cim se napise nesto sto njima ne odgovara ili ne ide u korist,obrisu temu
2019 03 26
Odvratno ponasanje, balavica neodgojena.
2019 03 26
ja sam dosta poklonila i nije mi zao...sve zavisi na kog naides >:( >:(
2019 03 26
> BeckyB: > Pozdrav svima. Obrisala sam temu. Shoppingholic2, imam 31 godinu - nisam balavica. Imam malu bebu i jednostavno nemam vremena za rasprave, gospođa nece vratiti novac i to je to. Jos sam se jednom javila i probala sam rijesiti sve na fini nacin, ali nista od toga.ovdje sam se javila jer sam htjela savjet i to je sve. Zaista necu propasti za 220 kn. Iz ovoga sam narucila da cu od sad kupovati robu samo koju isprobam. Lijepi pozdrav svima Pa zašto je bilo potrebno brisati temu? No, ako Vama nije problem dati 200 kuna u vjetar, sve pet.
2019 03 26
> BeckyB: > Pozdrav svima. Obrisala sam temu. Shoppingholic2, imam 31 godinu - nisam balavica. Imam malu bebu i jednostavno nemam vremena za rasprave, gospođa nece vratiti novac i to je to. Jos sam se jednom javila i probala sam rijesiti sve na fini nacin, ali nista od toga.ovdje sam se javila jer sam htjela savjet i to je sve. Zaista necu propasti za 220 kn. Iz ovoga sam narucila da cu od sad kupovati robu samo koju isprobam. Lijepi pozdrav svima Ne radi se tu ni o vremenu, ni o haljini. Zapeli ste za haljinu i silom ju htjeli. Ok, to je sve u redu. Ali, nije u redu otvoriti temu s nadimkom prodavačice i odmah joj dati negativnu za koju smatram da ju nije zaslužila. Zašto bi ona ispaštala zbog vaše krive procjene? Onda i ona vama treba dati negativnu. Ovako ispada da ste ju ucijenili. Haljina na slikama izgleda jako kratka i niti prodavačici, po mojem mišljenju, ne stoji lijepo. Vama se svidjela i zaključili ste da će vam pristajati. Međutim, niti vama ne stoji lijepo jer je to jednostavno takav kroj. I sad umjesto da ste bez razvlačenja po forumu pokušali neki dogovor s prodavačicom ili pokušali haljinu prodati dalje, vi na prošloj temi demonstrativno “bacate haljinu u smeće” i pišete kako nećete propasti za 220 kn. Jel’ to u redu? Ne, nije. Ja sam ovdje kupila skupe cipele. Nisam nikako mogla na primopredaju i kad su došle ispalo je da su mi uske pa i kratke, a inače nosim taj brend i tu veličinu. I što sad? Ništa. Prodavačici nisam ni riječ napisala jer nije ona kriva, već ja koja sam pretpostavila da će mi cipele odgovarati. Trenutno još razmišljam hoću li ih pokloniti rođakinji ili staviti u prodaju
2019 03 27
Ovdje je i prodavacica isla uvaliti, jer je ona prva pretpostavila da ce kupcu biti ok, iako kupac nije napisao koliko je visok! Lagala je da je njoj do iznad koljena..i uz to kao nije imala haljinu da ju izmjeri. A imala ju je kad je slala. Ma daj nemojte me! Kupac je pokusao dogovoriti povrat, ali prodavac nece da vrati, i normalno da je zasluzila negativnu!!
2019 03 27
Jel vam receno da je prijavite i ostavite negativnu?! Jest, e pa sad sto je tu je, mogli ste to sprijeciti ali niste.
2019 04 06
> sonja90: > Jel vam receno da je prijavite i ostavite negativnu?! Jest, e pa sad sto je tu je, mogli ste to sprijeciti ali niste. Na osnovu cega sam ja njoj trebala ostaviti negativnu? Jer nije javila da je stigla haljina koju sam joj poklonila? Sto se prijave tice, ja sam ovu temu i otvorila da upozorim da je na popisu CL kad sam to saznala, tako da ste ju i Vi mogli prijaviti i svi koji su procitali o kome se radi, pogotovo ako znate da je prije varala i pratite sve puno vise od mene.
2019 04 08
> nanchy88: > > sonja90: > > Jel vam receno da je prijavite i ostavite negativnu?! Jest, e pa sad sto je tu je, mogli ste to sprijeciti ali niste. > Na osnovu cega sam ja njoj trebala ostaviti negativnu? Jer nije javila da je stigla haljina koju sam joj poklonila? > Sto se prijave tice, ja sam ovu temu i otvorila da upozorim da je na popisu CL kad sam to saznala, tako da ste ju i Vi mogli prijaviti i svi koji su procitali o kome se radi, pogotovo ako znate da je prije varala i pratite sve puno vise od mene. Na osnovu toga što imate podatke i našli ste je na CL. Ja njene podatke nemam i ne mogu garantirati da je to ona, u vašem su inboxu. Treba li još neki razlog?! A sasvim je dovoljan za blok. Blokirane zbog prevare trebaju biti iznova blokirane - nema 2 ni 20 profila po pravilima ( jer ih 99% radi isto iznova). Osobno jesam za pružanje 2.šanse ali ne i 5. i 20.-e, posebno ne nakon ovakve situacije.
2019 04 08
U redu, onda je moja greska sto nisam poslala adminki poruku da ju blokira.. Iskreno, niti sam znala koga je prevarila, niti koji joj je ovo profil po redu, slucajno sam ju nasla kad sam upisala njezino ime. Imala je pozitivne povratne i ja sam se isto vodila tom logikom da svakome treba dati drugu sansu.
2019 04 08
1 2