Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Asos veličine

Pozdrav, cure! Zanima me da li tko ima iskustva sa Adidas tajcama sa Asosa.. Jesu li realni brojevi ili treba uzeti broj veci/manji od uobicajenog.. Hvala
2019 03 26
To i mene zanima....pgotovo obuća.lp
2019 03 26
I mene zanima.. dali su realni brojevi obuce..
2019 03 26
Ja sam do sad uvijek uzimala realan broj obuce i svaki put mi je odgovaralo. Sto se tice odjeće, sve uvijek kako nosim, osim majici kratkih koje su mi jedno sva broja velike. Nisam sigurna sa je do modela jer je na slici izgledalo ok. Ali haljine su uvijek bile dobar broj. No, kao sto su cure napisale, valja uvijek provjeriti size guide za svaki slučaj 😊
2019 03 26
Hvala na pomoci 🤗
2019 03 26
Mislim da veličine variraju ovisno o marki koju kupujete, a ne o Asosu kao stranici. Npr. Adidas uglavnom ima manje modele i odjeće i obuće, pa vjerujem da je tako i sa Adidas stvarima koje se prodaju na Asosu
2019 03 26
Evo ja sam do sada uvijek pogodila svoju velicinu sto se tice haljina. U obzir uzimam: materijal(ako je imalo rastezljiv uzmem broj manji, posto variram izmedu 36/38vel.), gledam kako stoji na modelu i koje je grade model, koliko je visok model itd. I do sada su mi sve haljine bile super. A sto se tice obuce.. uzela sam jedne sandale s blok petom br.37(taj i inace nosim), i bile su mi duzinom dobre, ali uske jako. Tako da, ako cete kupovati obucu, kao sto su korisnice vec napisale, gledajte te smjernice iii sretno sa kupovinom :D
2019 03 26
Hvala svima
2019 03 26