Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

O djeci /

Ukidanje noćnog dojenja

Kao što naslov kaže molila bih uspješne primjere da mi kažu kako su uspjele:) Po danu više ne dojim a bebać je naučio zaspati bez sike ali buđenja po noći nikako da prestanu, ima godinu dana.Ne pomaže ni voda ni nošenje ni pjevanje i ostale zamjene🙂
2019 03 27
ja sam koristila kantarionovo ulje... namazala bih bradavice i dijete bi odbilo i nastavilo spavati namršteno :) sad, ne usudim se reći da je to univerzalni recept koji bi upalio kod svakog djeteta
2019 03 27
> bran32: > Kao što naslov kaže molila bih uspješne primjere da mi kažu kako su uspjele:) > Po danu više ne dojim a bebać je naučio zaspati bez sike ali buđenja po noći nikako da prestanu, ima godinu dana.Ne pomaže ni voda ni nošenje ni pjevanje i ostale zamjene🙂 Dijete se budi noću kad ogladni. Moja kći se budila do drugog rođendana i to rijetko dvaput, a najčešće triput tokom noći. I ja sam ju dojila dokle god je tražila, ali mi smo dojile kontinuirano i danju obavezno jednom ujutro i navečer prije spavanja. Ukoliko danju više uopće ne dojite, možda da bebi pojačate večeru?
2019 03 27
> Tanči14: > > bran32: > > Kao što naslov kaže molila bih uspješne primjere da mi kažu kako su uspjele:) > > Po danu više ne dojim a bebać je naučio zaspati bez sike ali buđenja po noći nikako da prestanu, ima godinu dana.Ne pomaže ni voda ni nošenje ni pjevanje i ostale zamjene🙂 > Dijete se budi noću kad ogladni. > Moja kći se budila do drugog rođendana i to rijetko dvaput, a najčešće triput tokom noći. > I ja sam ju dojila dokle god je tražila, ali mi smo dojile kontinuirano i danju obavezno jednom ujutro i navečer prije spavanja. > Ukoliko danju više uopće ne dojite, možda da bebi pojačate večeru? I ja se pitam cijelo vrijeme jeli gladan iako jako dobro jede obilno vecera i popije 200 ml mlijeka na bocicu prije spavanja. Sve mu je mmmm bas voli sve jesti. Mene samo muci to stalno buđenje usred noći sad krećem na posao. Inače kad je bio manji spavao je skoro cijelu noć cini mi da to ima više veze s tim da se ne zna uspavati sam kad se probudi ,sika mu dođe kao duda pošto zaspe tri minute čim malo posisa
2019 03 27
Meni je isto bilo tako... trajalo je tako nekako do drugog ročkasa i onda je samo od sebe prestalo. Kad sam krenula raditi bio je cijele noći na meni. Mislim da je to više i potreba za bliskosti i kontaktom jer moj i kada je prestao sisati uvijek bi se barem jednim dijelom tijela zalijepio za mene :). Znam kako je teško, ali eto ja sam odlučila pregrmiti. Naravno da je ostao podstanar u krevetu do 4 te godine iako je uredno imao svoj krevet :)
2019 03 27
Mozda je samo žedan? Probajte s čajem ili sokićem ☺
2019 03 28
Voda ga posebno razljuti :D to je moj mali pametnjaković zna on što hoće, sinoć sam nakon sat vremena nacicavanja prazne sike usred noći rekla nema pa je trebalo sat vremena da zaspe ponovo, sreća ima pjesma koja ga uspavljuje a pjesma je prije za disko nego za uspavljivanje ali pali:). Inače je meni najlakše prebaciti kraj sebe i pustiti ga da doji ali lagano postaje mučenje jer me usput i štipa i grize. Kažu svi da treba pregrmiti par noći pa da oni shvate i prestanu se buditi zato me i zanimalo ima li tko takva iskustva. Ja sam uvjerena da nije gladan u 1 pa opet u 3 po noći.
2019 03 29