Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Događaji, koncerti, izložbe /

Otvoreni ormar

https://www.facebook.com/386830711845335/posts/524772688051136/ Ne znam cure jeste li znale za Otvoreni ormar u Zg. Tu se moglo ostaviti robe tko ima viska za one koji nemaju. Super nesto, i bas je dobro funkcioniralo. I onda se netko jako zlocest dosjetio napraviti ovo... uzas, nemam druge rijeci. Toliko je truda tu ulozeno, tako dobro zamisljeno. 😓😓
2019 03 28
:(
2019 03 28
vidjela sam jutros i željela bih reći da me šokiralo ili iznenadilo, ali zaista nije. cijelo društvo, zajedno s vrijednostima, je na brdovitom Balkanu otišlo u tri lijepe. žalosno.
2019 03 28
Ne treba se vise nicemu cudit,pa tako ni ovome koliko siromasnih i jadnih ljudi ima u ovoj drzavi,i onda se netko dosjeti da i ovo unisti ako ne zelis pomoc nekome,nemoj ni odmagat
2019 03 28
Koliko su neki ljudi losi u srcu to je nevjerovatno :(
2019 03 28
Strašno, očito nekome treba taj prostor, stvarno je sve otišlo u tri materine :@ :'(
2019 03 28
Kako je ovo tužno. Baš tužno...
2019 03 28
> mirnaz: > vidjela sam jutros i željela bih reći da me šokiralo ili iznenadilo, ali zaista nije. cijelo društvo, zajedno s vrijednostima, je na brdovitom Balkanu otišlo u tri lijepe. žalosno. Točno to. Prokleta katastrofa.
2019 03 28
sramota :@
2019 03 28
Ljudi su postali sve više kvarni i ne razmišljaju o posljedicama svojih postupaka, a kazne su preblage. Ne znam koji je to kvart u zg, ali očito se skupljalo dosta ljudi koji su vjerojatno smetali okolnim stanarima, eto jedino si mogu tako to protumačiti, ali da to je hrvatska toliko mali prostor gdje bi nam svima moglo biti lijepo sa svim datim mogućnostima, mi kao da svjesno sami sebe uništavamo. A i to je sve odraz koliko su ljudi očajni, isfrustrirani pa idu takvo nešto raditi i naravno uvijek izvuku deblji kraj oni koji to najmanje zaslužuju. U Engleskoj postoji i public fridge projekt gdje si svatko može uzeti od hrane ili napuniti s čim želi, u hrvatskoj bi ošo prvi dan friđ u tri krasne. Također i u ostatku svijeta javni vrtovi, kao placevi, gdje si možete uzeti što god vam treba besplatno i također obrađivati tko želi sudjelovati, a na kraju svi sudjeluju, jer ljudi vide kad je nešto dvosmjerno da je puno zabavnije. A i uostalom što reći kad živimo u zemlji gdje se najviše odvaja za crkvu i politiku, a najmanje za obrazovanje i sport, nema tu napretka i zato ni ovakve stvari ne iznenađuju.
2019 03 28
Mislim da ce ga pokrenuti opet na nekoj drugoj lokaciji, tako barem curke pisu. Ideja je stvarno super i nadam se da ce uspjeti. Kad bismo samo malo vise pazili jedni na druge i bili osjetljiviji na tuđu tugu, bilo kakvu. Ima beskrupuloznih ljudi spremnih na svasta, i na ovoj stranici smo tome svjedoci i precesto. Udariti na necije povjerenje, ili neimastinu je dno dna. Sto sam starija to mi je sve manje jasno kako izrastes u covjeka spremnog na takvo sta?
2019 03 28
Sramota😠 Gdje su nestale osnovne ljudske vrijednosti i empatija?
2019 03 28
Ideja za otvoreni ormar je fenomenalna! Nisam znala da postoji. Ne mogu vjerovati da je netko u stanju tako nešto učiniti..
2019 03 28
Ja čak ne bih rekla da ga je netko eliminirao jer mu je smetao jer se okupljalo previše ljudi, rekla bi da su prste u ovom imali neodgojeni klinci (tinejdžeri) kojima se je ta ideja u tom trenutku činila zabavna. Znam puno primjera uništavanja javne i privatne imovine od strane takvih, što zbog nedostatka odgoja i svijesti, što zbog nedostatka pažnje, što zbog dokazivanja koječega i sl... Odbijam vjerovat u mogućnost da je ovo napravila odrasla osoba. I potpisujem svaku riječ korisnice Andrejama.
2019 03 29