Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Računala, elektični uređaji, internet /

Iskustva s jeftinim markama televizora

Pozdrav, zanimaju me iskustva s televizorima jaftinijih marki kao što su Vox, Noa, Quadro, Vivax i slično. Da li bi ih kupili opet? Te iskustvo sa Smart TV, jel to uopće potrebno? Hvala. :)
2019 03 30
Ja imam Quadro televizior radi već više od godinu dana bez greške, a najbolja kupovina do sada što se tiče Quadra je bio frižider od 1200 kn koji radi evo već 10 - tu godinu još je i 2 selidbe preživio :) tako za Quadro palac gore
2019 03 31
Takoder imam Quadro tv.radi bez greske Imali jedan 15 g.i jos uvijek radi Kupili novi i jos ima 5 g garancije
2019 03 31
Također pozitivno za TV Quadro,izdržao je 10g.👍 (s garancijom na 5g.) ali jako loše iskustvo s njihovom drugom tehnikom. Smart TV- nije baš je da je potrebno ali zanimljivo i ponekad i korisno☺
2019 03 31
Pozdrav, sa svom tehnikom od Quadra smo imali samo pozitivna iskustva, dok npr. uzeli smo frizider od Candya prije dvije godine i vec se kvari, takodjer i s Whirpool masinom za ves... Quadro od telke do frizidera i masine nikad nista nije bilo... Vivax sam imala pecnicu jednu i nije bas izdrzala, otisla oba grijaca u pecnici...
2019 04 01
Mi imamo vivax plazmu..ok je, zadovoljni smo.iako joj je tek godina dana pa ne mogu dati neke silne preporuke. Obicno se krenu kidati kad istekne garancija 😂
2019 04 01
Vivax super mi svoj imamo 2 god i nista mu nije sestra ima svoj vivax lcd tv i radi bez greske vec 7 godina
2019 04 01
Imam i vivax plazmu i quadro plazmu i samsung smart TV i za sva tri palac gore👍👍👍
2019 04 02
STRONG - nikad čula ali stari tv nam se ugasio i morali smo nabaviti novi, kupila sam ga na ekupi, mjesec dana je radio i onda odjednom ništa. odvezli smo ga na servis i rekli su nam da je nekakav dio bio neispravan, tvornička greška navodno. garancija je pokrila popravak i sad radi bez greške, ovo je druga godina. vidjet ćemo dokle će ići.
2019 04 03
Palac gore za Vox.
2019 04 04