Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

O djeci /

Što kupiti mlađem bratu za rođendan?

Pozdrav, za mjesec dana mlađi brat puni 14. godina, a ja se premišljam što je najpametnije kupiti djetetu te dobi? Voli sve što ima veze sa računalima, igricama i sl. no s obzirom da ima kvalitetnu kompjutersku opremu ništa od toga mu ne treba. Evo sakupljam ideje i unaprijed se zahvaljujem svima :)
2019 04 04
Evo hrčka, moj je to dobio za 14 rođendan :D
2019 04 04
> rebecca555: > Evo hrčka, moj je to dobio za 14 rođendan :D Već ga imamo :D
2019 04 04
Moj mlađi brat je napunio 15. prošle godine pa je dobio tetoviranje od mene, tako da nisam baš najadekvatnija možda jer smo trknuti i prelibero svi od reda u obitelji, ali ovisi kakve dečko interese ima, moj buraz je kreativac, ide u srednju školu za dizajn, voli izać' i družit se, košarka i pikado, prije su ga držale igrice i sve ali pustilo ga, tako će valjda i tvog- sjećam se da je za 13i rođendan dobio GTA za 500kn (dan danas žalim svaku kunu koju smo ja i dragi dali za tu igricu), možda neki kupon pa da sam izabere... Napiši kakvi su mu interesi još mimo igrica pa možda uspijemo pomoć :")
2019 04 12
Ovisi sto jos voli.. Mozda nesto od odjece? Slatkise.. Da mu napravis tortu? Neku sliku uramis gdje ste zajedno? Ako voli sport neke trenirka, tenisice
2019 04 17