Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

O djeci /

Što kupiti mlađem bratu za rođendan?

Pozdrav, za mjesec dana mlađi brat puni 14. godina, a ja se premišljam što je najpametnije kupiti djetetu te dobi? Voli sve što ima veze sa računalima, igricama i sl. no s obzirom da ima kvalitetnu kompjutersku opremu ništa od toga mu ne treba. Evo sakupljam ideje i unaprijed se zahvaljujem svima :)
prije 20 dana, 16:09
Evo hrčka, moj je to dobio za 14 rođendan :D
prije 20 dana, 16:43
> rebecca555: > Evo hrčka, moj je to dobio za 14 rođendan :D Već ga imamo :D
prije 20 dana, 17:04
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/c85977aa03276151349be3bd3561e3e6.jpg) Mozda tako nesto, za npr. satove ili ako nesto skuplja.
prije 19 dana, 12:34
Moj mlađi brat je napunio 15. prošle godine pa je dobio tetoviranje od mene, tako da nisam baš najadekvatnija možda jer smo trknuti i prelibero svi od reda u obitelji, ali ovisi kakve dečko interese ima, moj buraz je kreativac, ide u srednju školu za dizajn, voli izać' i družit se, košarka i pikado, prije su ga držale igrice i sve ali pustilo ga, tako će valjda i tvog- sjećam se da je za 13i rođendan dobio GTA za 500kn (dan danas žalim svaku kunu koju smo ja i dragi dali za tu igricu), možda neki kupon pa da sam izabere... Napiši kakvi su mu interesi još mimo igrica pa možda uspijemo pomoć :")
prije 12 dana, 22:32
Ovisi sto jos voli.. Mozda nesto od odjece? Slatkise.. Da mu napravis tortu? Neku sliku uramis gdje ste zajedno? Ako voli sport neke trenirka, tenisice
prije 7 dana, 12:21