Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

LetGo ipak ostaje u Hrvatskoj?

Pozz, jutros mi je dosla notifikacija na mobitelu da se mogu nastaviti stavljati oglasi na letgo...prosli mjesec nisu dozvoljavali nove oglase jer od ovoga nisu trebali biti dostupni u Hrvatskoj, cak je i u novinama bio clanak da vise nece biti ovdje... je li netko stavljao nove oglase, cuo nesto...ostaju li ili je to samo na kratko? Ne bih voljela staviti sve oglase tamo pa da mi ih obrisu za mjesec dana...
2019 04 06
Da, ja sam normalno stavila nove oglase, ipak ostaju u Hrvatskoj. :)
2019 04 06
Meni dosla notifikacija negdje prije tjedan dana 28. ili 29.3. da je LetGo od 1.4. nedostupan u HR , i danas ga baš maknula sa mobitela - jer kasnije ništa nije došlo da se ipak može kao Vama, eto sam opet skinula aplikaciju i sve normalno mogu staviti oglase. Ko tu koga ... ,:) ,:) ,:)
2019 04 06
I ja sam dobila obavijest da ipak ostaju ali cu obrisati aplikaciju jer su neodgovorni. Prvo kazu jedno a zatim drugo i nisam uopce zadovoljna, jednom su obrisali sve poruke a imala sam dogovorenu prodaju. Obratim se podrsci za korisnike a oni nista.
2019 04 06
Ja nisam uspjela ni obratiti se podršci za korisnike..nejasno... Ima jako puno nejasnoća i propusta.. Kada upisujem novi oglas i trebam staviti svoje naselje, nema ga...Ne postoji Gajevo ni Jarun ?
2019 04 06
> Vikili: > Ja nisam uspjela ni obratiti se podršci za korisnike..nejasno... > Ima jako puno nejasnoća i propusta.. > Kada upisujem novi oglas i trebam staviti svoje naselje, nema ga...Ne postoji Gajevo ni Jarun ? Nema ga niti kod mene. Ja sam stavila najbliže svome.
2019 04 07
meni je isto pisalo da ce se ukinut ovaj mjesec ali onda sam dobila obavijest da ce ipak ostati tak da sad mogu i dalje normalno stavljat oglase :D
2019 04 11