Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Vježbanje sa girjama

Koristite li girju (kettlebell)? Razmišljam kupiti jednu pa bi mi dobro došla iskustva :)
2019 04 07
Ja san si kupila girju od 12 kg, al eno je stoji..gleda ona mene, gledan ja nju i nista vise 🤣🤣
2019 04 07
Ima na yt raznih videa za vjezbanje s tim spravama i slicnim. Ja osobno mislim da na to ne treba bacati novac. Moze se napraviti i nesto slicno tome...npr ona velika boca od 5 litara se napuni s vodom ili pijeskom..ili manja boca, uvijek se moze improvizirati s necim
2019 04 07
Vjezbam i super je.. swing, cucnjevi, prsni misici, obrnuti plank.. svasta se moze s njima. Al predlazem laksu, optimalna je ona od 5kg za sve
2019 04 07
Imam dvije od 8kg i 12kg..odmah sam kupila tezu mada bi preporučila lakšu od 6kg..sad sve ovisi u kojoj ste kondiciji..Sto se tice kvalitete ako kupujete manju kilazu onda definitivno jeftinije girje gledati jer s vremenom brzo ju prerastete pa treba teza...Kod težih treba obratiti pažnju na ručku od girje da ima lijep hvata da nisu glomazne jer recimo kod swinga da može proći kroz noge.Gledala sam u lidlu od 12kg i preglomazno je ..moze proci samo za cucanj i deadlift.Pratiti akcije ja sam obadvije tako kupila i dosta ih koristim pogotovo 12kg jer mi je osmica postala prelagana..Iako sam si kupila šipku sa utezima i dalje koristim girju tj.obozavam je ,radim od Zuzke kb start i Lifted butt seriju novu.Jako važno naučiti pravilnu izvedbu..Kb start ima na youtube traje 15 min.Odradim 2 videa ako imam vremena.
2019 04 28