Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Proslave /

Krizma - poklon

Pozdrav! Trebam savjet. Kuma sam na krizmi jednoj curi, ali problem je što ne znam što bih joj poklonila. Ne nosi ništa od nakita, ne šminka se,... Htjela bih joj pokloniti nešto što će joj stvarno koristiti. Imate li kakvih prijedloga?
2019 04 07
sat za poklin + keš... ja sam bila prije 7 godina kuma nećaku... kupila sam mu adidas sat cca 500 kn koji i dan danas obožava i nosi...
2019 04 08
Sat je dobra ideja, ali zašto još i keš?
2019 04 08
Mi smo bili kumovi prosle godine i isto smo poklonili samo sat. Nismo imali potrebu jos za novcima jer nije bio jeftin. A koliko sam ja upucena tako nakit, satovi, parfemi to prolazi.
2019 04 08
korisne a usto i jako lijepe stvari za poklon su po meni sat i npr fotic to je nesto sto ostaje novac mi se nesvidja kao poklon za te prigode...ili npr mozda bi bilo lakse kad bi je povela sa sobom negdje da si cura sama izabere to bi bilo tebi lakse a i ona bi bila zadovoljna :)
2019 04 08
Sat svakako vam preporučujem kao i ostale cure koje su vam se javile. Moja kćer je dobila sat od kume, kojeg i danas nosi i obožava. Sad će i moja kćer biti krizmena kuma , također kupuje sat za poklon.
2019 04 08
Sat ili nekakva narukvica u Zaksa ili Swarowskog :)
2019 04 08
Sat je nekakav klasik i isfurano ali eto prolazi. Ako osoba ne nosi nakit, ne šminka se itd novac je najbolja solucija. S novcem nećete pogriješiti. Može si onda kupiti sama što hoćete ili štediti..
2019 04 08
Moje mišljenje je najbolje da pitaš, ja sam do sad bila 5 puta kuma i svaki puta pitam (za svaki slučaj) da li netko nešto želi ili treba. Barem da uzmem nešto što če se koristit. Za krizmu sam kupila sat i laptop.
2019 04 08
ja crtam slike i čestitke, tako sam i svojem kumčetu nacrtala i uokvirila sliku i uz to kuvertu s novcima. :)
2019 04 10
Ja sam od svoje kume u ono vrijeme dobila laptop i sat. Laptop će joj biti koristan u srednjoj školi, a i kasnije na fakultetu. :)
2019 04 13
Ja sam također kuma, novci, sat i parfem 😊
2019 04 14
Kad je bila moja krizma ja nikako nisam htjela sat i drugi nakit jer u to vrijeme nisam nosila nista od toga i napomenula sam to kumi. Zeljala sam bicikl to sam i dobila, moje cure isto nesu zeljela nakit pa su neke od njih dobile novce, tenisice i tako Svakako pitajte sto bi cura zeljela :)
2019 04 14