Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Zarađivanje putem anketa

> ProdajaOdjece7: > Ja ispunjavam na dosta stranica...većinom se dobiju bonovi od 100 kn za trgovine, ne tako brzo jer ankete nisu česte, ali skupi se toga kad ispunjavate na više stranica. Ima i jedna koja isplaćuje novce na Vašu karticu i jedna koja isplaćuje na Paypal. Ukoliko netko želi početi riješavati, neka se slobodno javi s mailom pa pošaljem pozivnice za sve koje ja znam i riješavam :D moze da mi posaljete pozivnicu na stranice?
2020 01 30
> Felis79: > Trenutno ispunjavam ankete za Talk i Ipsos. > Zadovoljnija sam sa Talk-om, češće mi šalju ankete. Ako nekoga zanima, poslat ću mu pozivnicu. > Također, slobodno mi se javite ako mi netko želi poslati pozivnicu za neku drugu firmu. moze li pozivnica za Talk
2020 01 30
pozz curke! molim ukratko objasnjenje i pozivnice.... unaprijed zahvalna
2020 01 30
Da li je netko probao preko ove stranice? https://aohrvatska.com/
2020 02 11
> SarahKayOS: > Ja ispunjavam ankete...danas sam baš za jedan panel zamijenila bodove za bon za DM od 100kn... ;) > Ne može se baš tako brzo zaraditi, ovisi koliko poziva za ankete dobivaš, nekad češće, nekad rjeđe...svaka nosi određeni broj bodova...ali u svakom slučaju je vrlo zanimljivo... > ako nekoga zanima, može mi u inbox poslati svoju mail adresu pa pošaljem pozivnice s panela na kojima ja ispunjavam ankete... :") pozdrav, jel to stvarno funkcionira? ako nije problem molim Vas da mi pošaljete pozivnice hvala. [email protected]
2020 02 18
> jednadjevojka: > > Felis79: > > Trenutno ispunjavam ankete za Talk i Ipsos. > > Zadovoljnija sam sa Talk-om, češće mi šalju ankete. Ako nekoga zanima, poslat ću mu pozivnicu. > > Također, slobodno mi se javite ako mi netko želi poslati pozivnicu za neku drugu firmu. > moze li pozivnica za Talk pozdrav, molim Vas pozivnice. [email protected], hvala
2020 02 18
Bok! Dugo sam član talk ankete, međutim isto nisam dugo ispunjavala.. Rado bih se priključila još nekim platformama, ako mi želite poslati pozivnice, vidim da se na taj način dobiju dodatni bodovi, pa da pomognem koliko mogu, tu sam.. Javite kaj treba..
2020 03 12
> Slatkica_f&f: > Bok! > Dugo sam član talk ankete, međutim isto nisam dugo ispunjavala.. > Rado bih se priključila još nekim platformama, ako mi želite poslati pozivnice, vidim da se na taj način dobiju dodatni bodovi, pa da pomognem koliko mogu, tu sam.. > Javite kaj treba.. Poslala sam vam poruku... lp
2020 03 14
Zadnjih dana su čini mi se su intenzivirali slanje anketa: baš sam prebrojala - dobila sam ukupno 11 anketa za popuniti u zadnja 4 dana
2020 03 21
> SarahKayOS: > Ja ispunjavam ankete...danas sam baš za jedan panel zamijenila bodove za bon za DM od 100kn... ;) > Ne može se baš tako brzo zaraditi, ovisi koliko poziva za ankete dobivaš, nekad češće, nekad rjeđe...svaka nosi određeni broj bodova...ali u svakom slučaju je vrlo zanimljivo... > ako nekoga zanima, može mi u inbox poslati svoju mail adresu pa pošaljem pozivnice s panela na kojima ja ispunjavam ankete... :") Pozdrav, zanima me ispunjavanje anketa. Ako se još bavite time, da li mi možete, molim, poslati pozivnicu za panel? Hvala.
2020 03 25
Pozdrav cure 😊 Zainteresirana sam za ispunjavanje anketi. Vidim da imate benefite od pozivnica, pa bi bilo super da mi ih posaljete, moze i vise razlicitih platformi 😊 Hvala!
2020 03 31
Mila1986 i TinaTennant - poslala sam vam poruke. ;)
2020 04 01
Što se tiče straha od krađe podataka, to mogu bilogdje. Ja ispunjavam na više portala i dobivam bodove i nagrade.
2020 04 07
Ako koga zanima skeniranje kupovine, javite se.Lp
2020 04 11
Mene zanima :)> iskrica83: > Ako koga zanima skeniranje kupovine, javite se.Lp
2020 04 17
1 2 3 4 5 6 7 ... 13