Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Zarađivanje putem anketa

Poz, jel mi moze netko poslat pozivnicu za ankete u kojima uplacuju na racun posto nemam Paypal? Ako ima takvih😂 Lp💋
2020 06 02
Pozdrav može i meni pozivnice na mail [email protected] Hvalaaa
2020 06 04
> ProdajaOdjece7: > Ja ispunjavam na dosta stranica...većinom se dobiju bonovi od 100 kn za trgovine, ne tako brzo jer ankete nisu česte, ali skupi se toga kad ispunjavate na više stranica. Ima i jedna koja isplaćuje novce na Vašu karticu i jedna koja isplaćuje na Paypal. Ukoliko netko želi početi riješavati, neka se slobodno javi s mailom pa pošaljem pozivnice za sve koje ja znam i riješavam :D Može li pozivnice koje imaš na mail [email protected] hvala
2020 06 11
> Felis79: > Trenutno ispunjavam ankete za Talk i Ipsos. > Zadovoljnija sam sa Talk-om, češće mi šalju ankete. Ako nekoga zanima, poslat ću mu pozivnicu. > Također, slobodno mi se javite ako mi netko želi poslati pozivnicu za neku drugu firmu. Može li pozivnice koje imaš na mail [email protected] hvala
2020 06 11
> lilarose: > > Josipa258: > > Pozdrav cure, zanima me da li dobijete dovoljnu kolicinu novca/bona/neceg drugog za utroseno vrijeme? I koliko se zaista moze skupiti u prosjeku ako aktivno sudjelujete na svemu sto vam posalju? > Pa sad.. što znači "dovoljna količina novaca" i "utrošeno vrijeme". > Prosječna anketa znači 15-ak minuta popunjavanja - i nosi 10-ak bodova tj. 10kn. Tu negdje - nije kod svih isto. > Aktivno popunavam ankete na nekih 10-ak panela... lani sam zaradila (što u bonovima što isplatom na Paypal) 1300kn - ove godine (ovih prvih 5 mjeseci) ukupno 750kn... E sad - je li to puno ili malo - ne znam - ali meni ne oduzima previše vremena niti do doživljavam kao neku ekstra obavezu ili tlaku... Pa tko voli... Može li pozivnice koje imaš na mail [email protected] hvala
2020 06 11
Cure možete i meni slati sve pozivnice za ankete na mail [email protected].. unaprijed hvala
2020 06 15
> ProdajaOdjece7: > Ja ispunjavam na dosta stranica...većinom se dobiju bonovi od 100 kn za trgovine, ne tako brzo jer ankete nisu česte, ali skupi se toga kad ispunjavate na više stranica. Ima i jedna koja isplaćuje novce na Vašu karticu i jedna koja isplaćuje na Paypal. Ukoliko netko želi početi riješavati, neka se slobodno javi s mailom pa pošaljem pozivnice za sve koje ja znam i riješavam :D moze na mail [email protected]
2020 06 15
Danci211 i Nicky83 - poslala sam vam linkove u privatnu poruku - a neke pozivnice sam vam poslala dirketno preko njihovih stranica....
2020 06 17
Ako želite ispunjavati ankete za ja znam registrirajte se putrm linka https://jaznam.hr/?Data=referrer%7c891E0D30490D804B397D43A2023A19CB;xbt%7c102
2020 06 19
> ProdajaOdjece7: > Ja ispunjavam na dosta stranica...većinom se dobiju bonovi od 100 kn za trgovine, ne tako brzo jer ankete nisu česte, ali skupi se toga kad ispunjavate na više stranica. Ima i jedna koja isplaćuje novce na Vašu karticu i jedna koja isplaćuje na Paypal. Ukoliko netko želi početi riješavati, neka se slobodno javi s mailom pa pošaljem pozivnice za sve koje ja znam i riješavam :D Hey, vidim da dajes info za ankete. Doduae bilo je to prosle godine haha. Ako si jos uvijek u tome, moze pozivnice? 😊
2020 07 01
> Tanjuska: > > ProdajaOdjece7: > > Ja ispunjavam na dosta stranica...većinom se dobiju bonovi od 100 kn za trgovine, ne tako brzo jer ankete nisu česte, ali skupi se toga kad ispunjavate na više stranica. Ima i jedna koja isplaćuje novce na Vašu karticu i jedna koja isplaćuje na Paypal. Ukoliko netko želi početi riješavati, neka se slobodno javi s mailom pa pošaljem pozivnice za sve koje ja znam i riješavam :D > Hey, vidim da dajes info za ankete. Doduae bilo je to prosle godine haha. Ako si jos uvijek u tome, moze pozivnice? 😊 Mail: [email protected]
2020 07 01
Šaljem pozivnice za ankete - samo napišite e-mail adresu (može ovdje ili u inbox). ;) :)
2020 07 05
Pozdrav, https❓/appv2.peekator.com/identity/account/onlinepanel?referrer=1c44893a-5f1a-46f5-9f43-81ad2aab9fd1 Prijavite se na Panel 😃
2020 07 18
Moja pozivnica: https://appv2.peekator.com/identity/account/onlinepanel?referrer=1c44893a-5f1a-46f5-9f43-81ad2aab9fd1 :)
2020 07 27
Pozdrav, ako moze i meni na mail linkovi anketa [email protected] Hvala
2020 08 20
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 13