Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Zarađivanje putem anketa

Bon se šalje nakon što se skupi određeni broj bodova. Isto tako i isplata na račun ili Paypal Mediana panel - 100 bodova (bon 100kn) Improve Online - 100 bodova (bon 100kn) Ipsosadria - 80 bodova (bon 80kn) Jaznam - 1350 bodova (bon 100kn) Hrnation Hendal - 100 bodova (bon 100kn) TalkOnline - 2400bodova (isplata na tekući račun 100kn) JTN panel - 1000 bodova (isplata na tekući račun ili Paypal: 185kn) Daedalus - 1000 bodova (isplata na tekući račun: 10€) Marketagent - 1000 bodova (isplata na Paypal: 10€)
2021 01 22
> lilarose: > Bon se šalje nakon što se skupi određeni broj bodova. > Isto tako i isplata na račun ili Paypal > Mediana panel - 100 bodova (bon 100kn) > Improve Online - 100 bodova (bon 100kn) > Ipsosadria - 80 bodova (bon 80kn) > Jaznam - 1350 bodova (bon 100kn) > Hrnation Hendal - 100 bodova (bon 100kn) > TalkOnline - 2400bodova (isplata na tekući račun 100kn) > JTN panel - 1000 bodova (isplata na tekući račun ili Paypal: 185kn) > Daedalus - 1000 bodova (isplata na tekući račun: 10€) > Marketagent - 1000 bodova (isplata na Paypal: 10€) Thank youu :)
2021 01 22
Pozdrav. Isplaćuju na paypal odmah nakon ispunjene ankete https://surveytime.app/WyKPLVE5DX Nude poklon kartice za Amazon i Paypal,za više informacija pitajte me u inbox.Bodove možete sakupljati svakodnevno,ali i ne morate Bodove skupljate i gledanjem filmova https://www.swagbucks.com/lp-savings-button?cmp=695&cxid=swagbuttonref&rb=73676572&extRefCmp=1&extRb=73676572
2021 01 30
> iskrica83: > Pozdrav. Isplaćuju na paypal odmah nakon ispunjene ankete https://surveytime.app/WyKPLVE5DX Ja sam ovo probala popunjavati - ali nikako nisu uspjeli isplatiti na paypal...
2021 01 30
Meni radi
2021 02 02
> lilarose: > Paneli (ankete) koji isplaćuju na tekući račun: > TalkOnline > JTN panel (iako može i na Paypal) > Daedalus > Paneli (ankete) koji isplaćuju na Paypal: > MyVoice > TGM panel > Marketagent > Paneli (anekete) koji šalju poklon bonove (DM, Müller, Lidl, Plodine...) > Mediana panel > Improve Online > Ipsosadria > Jaznam > Hrnation Hendal > To su paneli s kojih sam već dobila isplatu/bonove. > Brain Active Panels - nisam dobila isplatu ali isto navodno isplaćuje na Paypal > Peekator - isto šalje bonove, ali od njih nisam već dugo dobila anketu > Promocija Plus - isto bonovi, ali ni od njih nema anketa već dugo > Ako netko želi pozivnice za popunjavanje neka mi pošalje e-mail adresu. :) > 1550 kn sam lani Može meni pozivnice na [email protected] Hvala
2021 02 03
Isplaćuju na paypal, ponekad objave kod na facebooku,mogu Vam ga slati u inbox ,ako Vas zanima https://www.prizerebel.com/index.php?r=10361906
2021 02 07
Probala davno. Previse gnjavaze ni za sto.
2021 02 07
> iskrica83: > Pozdrav. Ako želite zaraditi igrajući igrice, popunjavajući kvizove, popunjavajući ankete i kupovinom na raznim stranim stranicama, javite mi se u inbox. > Što se tiče gornjeg pitanja, ja sam zadovoljna.Svejedno za to vrijeme ne radim ništa drugo Pozdrav! Ja sam zainteresirana. Možete li me uputiti kako sudjelovati. Lp
2021 02 13
Nisu to neki novci, ali svaka kuna dobro dođe, a svejedno sam za internetom. Nekad ima dana da uopće ne sjednem za kompjuter,da sam u nekom bitnijem poslu,sve ovisi kako imam vremena.
2021 02 14
I ja sam krenula prije nekih 2 godine s ispunjavanjem anketa. Iako nisam bas bila redovita, uspjela sam zamjeniti bodove za dm-ov bon.🥰 S vremenom sam saznala i za druge, ali ispunjavam ove 4 - JaZnam, Ipsos, JTN i talk online panel,.. Ne ocekujte da cete uspjet skupiti u kratko vrijeme bodove jer u zadnje vrijeme slabo salju ankete, ali opet je lijepo kad tad dobiti nesto 🤭 Ali cesce azurirajte podatke, jer znaju dodati neke upite vezano za hranu, kucu, vase interese.. pa je logicno da ce vam dolaziti ankete vezano za to.. Ako nekoga zanima, zeli se isprobati u tome, mogu mu poslati pozivnicu. Javite mi se u inbox ☺
2021 02 23
Dodala bih još i to da ponekad treba provjeravati i na njihovoj stranici - jer anketa ne dođe na mail - ali budem prikazana na stranici. Tako da se povremeno treba logirati. Isto tako - na nekim panelima se treba javiti sam ako želite isplatu - dok drugi šalju vama mail kad skupite bodove. Ja najviše i najbrže skupim na Marketagentu i na Ipsosadria. Isto tako možete se prijaviti i za tzv. fokus grupe - sad se održavaju on line - i za jedno sudjelovanje od cca 2sata dobije se bon od 100 ili 200 kn... Ja sam prijavljena trenutno na 13 panela - od toga ih 11 manje više redovito šalje ankete - nekad češće, nekad rjeđe... zna proći i 2 tjedna bez ijedne ankete - a onda ih u par dana dođe 5-6 :D Ove godine sam već imala jednu isplatu od TalkOn line na tekući račun (100kn), dobila DM bon od Hendal - i još čekam DM bon od Jaznam i isplatu od JTN panela (185kn). Od većine panela dobijem jednu isplatu ili 1 bon godišnje - nešto više bonova i isplata je od Ipsosa i Marketagenta. :D
2021 02 27
> lilarose: > Dodala bih još i to da ponekad treba provjeravati i na njihovoj stranici - jer anketa ne dođe na mail - ali budem prikazana na stranici. > Tako da se povremeno treba logirati. > Isto tako - na nekim panelima se treba javiti sam ako želite isplatu - dok drugi šalju vama mail kad skupite bodove. > Ja najviše i najbrže skupim na Marketagentu i na Ipsosadria. > Isto tako možete se prijaviti i za tzv. fokus grupe - sad se održavaju on line - i za jedno sudjelovanje od cca 2sata dobije se bon od 100 ili 200 kn... > Ja sam prijavljena trenutno na 13 panela - od toga ih 11 manje više redovito šalje ankete - nekad češće, nekad rjeđe... zna proći i 2 tjedna bez ijedne ankete - a onda ih u par dana dođe 5-6 :D > Ove godine sam već imala jednu isplatu od TalkOn line na tekući račun (100kn), dobila DM bon od Hendal - i još čekam DM bon od Jaznam i isplatu od JTN panela (185kn). > Od većine panela dobijem jednu isplatu ili 1 bon godišnje - nešto više bonova i isplata je od Ipsosa i Marketagenta. :D Pozdrav.. Da li je to sigurno te ankete što ste dobili 100 kn i 185? Kako idu te ankate ? Jer vidim ovi jednu traže broj mobitela. Hvala na odogovru. Koliko anketa dnevno ispunite da bi dobili novce? Meni baš trebaju novci.
2021 03 26
> lilarose: > Dodala bih još i to da ponekad treba provjeravati i na njihovoj stranici - jer anketa ne dođe na mail - ali budem prikazana na stranici. > Tako da se povremeno treba logirati. > Isto tako - na nekim panelima se treba javiti sam ako želite isplatu - dok drugi šalju vama mail kad skupite bodove. > Ja najviše i najbrže skupim na Marketagentu i na Ipsosadria. > Isto tako možete se prijaviti i za tzv. fokus grupe - sad se održavaju on line - i za jedno sudjelovanje od cca 2sata dobije se bon od 100 ili 200 kn... > Ja sam prijavljena trenutno na 13 panela - od toga ih 11 manje više redovito šalje ankete - nekad češće, nekad rjeđe... zna proći i 2 tjedna bez ijedne ankete - a onda ih u par dana dođe 5-6 :D > Ove godine sam već imala jednu isplatu od TalkOn line na tekući račun (100kn), dobila DM bon od Hendal - i još čekam DM bon od Jaznam i isplatu od JTN panela (185kn). > Od većine panela dobijem jednu isplatu ili 1 bon godišnje - nešto više bonova i isplata je od Ipsosa i Marketagenta. :D Koliko često ankete dolaze? Za 100 kn treba 2400 bodva.
2021 03 26
Nema pravila koliko često dolaze ankete. Na primjer, pitali ste za Talk Online Panel. Ove godine sam od njih riješila šest anketa, jednu u siječnju a ostalih pet u ožujku. Došlo ih je više, no nisam svaki put bila podobna za svaku anketu.
2021 03 27
1 2 ... 5 6 7 8 9 10 11 ... 13