Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Prehrana, recepti, ekologija /

DOMACE U ZAGREBU -Pazar

Dobar dan....ispricavam se odmah na pocetku ako se ne smije ovakva tema otvarat ali bih trebala vase korisne savjete.... Muz i ja smo iz Kastela i planiramo ici ovaj vikend u zagreb na dolac prodavati bukete od maslinovih grana eh sad ... da li nam se isplati ponjeti i svoje maslinovo ulje.(papir analize takoder).suhe smokve..domaca jaja koka hrvatica s papirima... ... htjela boh cuti vase savjete o tome hocemo li uopce uspjeti sta prodati posto nismo tamo pa da nas ljudi nebi zaobilazili a mi sve bzvze vukli i da li tamo ima slobodnih mjesta za stati ili je sve zauzeto ??? Jos jednom ispika za dugu post...hvala vammmm :/
2019 04 10
Ne znam za ostale, ali ja bih bila prva u redu za kupiti maslinovo ulje i smokve :)
2019 04 10
Ja također :") Ako odlučite doći, javite gdje ćete biti ;)
2019 04 10
Nema problema ^^ samo mi recite ako pada kisa da li bude pazar otvoren ? :/
2019 04 10
Otvorena je tržnica i kad pada kiša :")
2019 04 10
Hvala vam puno...ujutro ih nazovem pa cemo biti sigurni sta i kako...jos jednom puno hvala :)
2019 04 10
Sretno. :) Ako dolazite, javite curama. ;)
2019 04 11
Culi smo se sa gosp. Koji tamo radi...rekao je da slobodno dodemo da ima mjesta..ukratko nam je sve objasnio i bio je stvarno ljubazan.... eto a mi se polako pripremamo i stizemo u subotu rano ujutro ^^
2019 04 11
Baš mi je drago da je krenulo pozitivno i želim vam dobru prodaju! :)
2019 04 12