Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Putovanja, odmori /

London u sijecnju!

Iz Zadra imate letove po povoljnijim cijenama sa Ryanair.com, cca 80 eura povratna sa svim troškovima, po osobi, i mislim da puštaju karte u prodaju cca 6 mjeseci prije leta, znači od negdje 01.06. ih možete naći u prodaji, i zato ih još uvijek nema ni na Skyscanner.
2019 04 17
Izgleda sta vise pretrazujem da se to dize cijena, za misec dana opet cu pogledat, pa koliko bude da bude 😂
2019 04 17
> viky222: > Izgleda sta vise pretrazujem da se to dize cijena, za misec dana opet cu pogledat, pa koliko bude da bude 😂 Tako je, to je uglavnom pravilo da na početku, kad puste karte u prodaju je najniža cijena, a onda se povećava, kod niskotarifnih kompanija raste cijena i u odnosu na broj pretraživanja, a dva-tri dana prije leta je opet niska-last min, ako ima slobodnih mjesta.
2019 04 17
> viky222: > Izgleda sta vise pretrazujem da se to dize cijena, za misec dana opet cu pogledat, pa koliko bude da bude 😂 Prate kolacice, pretrazujte u anonimnom modu pa se nece desavati. Mozete na skyscanneru staviti podsjetnik da vam salje na mail svaku vecu promjenu cijene. Ja sam isla u svibnju, nije mi posebno pasao datum, ali mi je pasala cijena pa sam se samo bacila :) A sto se tice Ryanaira, mislim da voze samo unutar sezone, znaci od 1.4.
2019 04 17
Stavila sam da mi javlja ako se promijeni cijena, al iskreno u tim datumima nisan primjetila koliko san pretrazivala neku razliku u cijeni od ovih stranica sta imaju jeftine letove i Croatia Airlines. Jedino da uzmem kartu bez prtljage(znaci samo rucne torbe do 8kg ulaze u cijenu) a ako nam ne stane sve u te rucne da nadoplatimo jedan kofer, a po smjeru bude 40e.
2019 04 17
1 2