Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Parna Postaja Tefal ili Philips??

Pozdrav. Molim vas vasa iskustva s parnim postjama. Koju je bolje kupiti Tefal ili Philips? Gdje najpovoljnije kupiti neku srednje klase (ne bas najjeftiniju)?
prije 10 dana, 16:05
Eno ja sam nekidan uzela onu zlatnu philipsovu od 7.2 bara i dobila uz to gratis dasku za peglanje, lipu, siroku. I sve za 1000 kn. Caka je bila u tome da sam uz produzenje ugovora u iskonu dobila bonus od 1000 kn(iskoristivo u elipsa), pegla je bila snizena sa 3000 na 2000 +bonus é voila! A u ducan sam usla s namjerom da uzmen tefalovu, al su mi tete rekle da se philipsova pokazala bolja.
prije 10 dana, 16:34
https://www.elipso.hr/mali-kucanski/parne-postaje/TEFAL-GV7810/ Imamo ovu Tefalovu i iznimno smo zadovoljni. Zanimljivo kako su nama ti isti trgovci u Elipsu preporučili Tefal, ali ok nisam se time vodila. :) Postaja je 6,6 bara, cijena joj je 1.949,00 kn kao što vidiš, mi smo ju uzeli na crni petak i cijena joj je bila 994,49 kn. Tako da ako nije uber hitno, isplati se pričekati akcije. Ispod 5bara ne bi kupovala. Kao primjer ću napisati da mi je ova bez problema ispeglala navlake za kauč Ektorp (Ikea) to je dosta debeli štof (ne znam kako se zove materijal) i to bez problema. Meni dovoljno. Da pegla sama, ne pegla. :D Ne ruži (neke znaju) i ne curi.
prije 10 dana, 19:42