Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

perilica posuđa

Bok svima! U novom stanu imam perilicu posuđa pa sam u potrazi za savjetom, koje tablete kupiti? Zanima me s kojim brendovima ste zadovoljne, što najčešće kupujete, trebam li kupovati sjajilo ili nešto drugo? Apsolutno sve me zanima!
2019 04 15
Trebaš kupiti sjaj i sol za perilicu.To imaš za jeftine pare u dm,muller,lidl....Tablete iz mullera su mi u rangu tableta iz lidla,samo su par kunica jeftinije(ako se sjećam oko 28-9 kuna muller,oko 34 kune lidl).Trenutno koristim iz dm,njihove revolution i koštaju oko 40kn,ja sam njima prezadovoljna. Sjaj i sol stavljaš po potrebi.Mene upozorava kad nestane,ali ako toga nema onda stavljaš,šta ja znam,1x mjesečno.
2019 04 15
JAR platinum tablete su zakon, i ne treba sjajilo, samo sol, može i najjeftinija, i još eventualno Finish u tekućini, sve ostalo mi je lošije.
2019 04 15
> vedranapv: > JAR platinum tablete su zakon, i ne treba sjajilo, samo sol, može i najjeftinija, > i još eventualno Finish u tekućini, sve ostalo mi je lošije. Slazem se za jar, meni su super. Takoder sjajilo nekoristi, a sol najjeftiniju uzmem. 😁
2019 04 15
Slazem se s curama..Jar platinum tablete su odlicne. Pogotovo za case. Jedno vrijeme sam koristila finishove ali su mi case uvijek bile muljave nakon pranja.
2019 04 15
Ja koristim trenutno finish tablete, somat sjajilo i sol iz Lidla 😅 kupim kako što bude na akciji, i ni od jednih tableta mi ne budu muljave čaše. Mislim da je to i do perilice, ja imam novu (od 9.mj), a mama stariju i isto muku muči s mutnim čašama i dobro neopranim posudama.
2019 04 15
> vedranapv: > JAR platinum tablete su zakon, i ne treba sjajilo, samo sol, može i najjeftinija, > i još eventualno Finish u tekućini, sve ostalo mi je lošije. Potpisujem
2019 04 15
Potvrđujem za Jar, stvarno su odlične:) ne moram ništa brisati čaše, nakon sušenja su kao izglancane:)
2019 04 15
> Natalija77: > > vedranapv: > > JAR platinum tablete su zakon, i ne treba sjajilo, samo sol, može i najjeftinija, > > i još eventualno Finish u tekućini, sve ostalo mi je lošije. > Potpisujem Također
2019 04 15
Sol, sjaj i tablete kupujem u DMu i prezadovoljna sam, a cijena je više nego povoljna :)
2019 04 15
Ako kupujete tablete 3u1 sjajilo definitivno ne treba 😉
2019 04 15
Hvala vam svima na odgovorima! Na kraju sam kupila jar platinum jer je dobio najviše preporuka od vas, oduševljena sam! Suđe je čisto, bez ikakvih mrljica i tragova nečistoće. Nekako mi je pranje suđa automatski manje mrsko 8-)
2019 04 16
> Ninica: > Slazem se s curama..Jar platinum tablete su odlicne. Pogotovo za case. Jedno vrijeme sam koristila finishove ali su mi case uvijek bile muljave nakon pranja. Slažem se sa jarom i komentarom od finisha-uopće nije vrijedan komentara.Jar platinum super ,ostale iz mullera,dm....tralala.
2019 04 21
Isprobane sve tablete za perilicu i na razlicitim perilicama i sa razl vodama.... Definitivno Jar i nema mu ravnih...
2019 05 21