Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Paket preuzet

Drage krpičarke, kakav je vaš stav kad vidite da je paket preuzet, a primatelj ništa ne javlja? Ne želim biti dosadna sa slanjem poruka, a samo me zanima jel sve okej. Mislim da se bar iz pristojnosti može javiti da je paket podignut?! 🤔
2019 04 15
> ivanasv_: > Drage krpičarke, kakav je vaš stav kad vidite da je paket preuzet, a primatelj ništa ne javlja? Ne želim biti dosadna sa slanjem poruka, a samo me zanima jel sve okej. Mislim da se bar iz pristojnosti može javiti da je paket podignut?! 🤔 Ja uvijek kad vidim da je preuzet pitam samo jel sve okej i jel stiglo i uvijek odgovore:))
2019 04 15
Ako mi ne jave nista.pitam nakon nekog vremena jel sve ok stiglo Nekad se jave nakon par dana,a neke se nikad ni ne jave,a niti ne ostave povratnu
2019 04 15
I ja pitam jer želim znati dal je sve ok.🙂
2019 04 15
Pitam, ali u zadnje vrijeme ne odgovore
2019 04 16
Bas sam ovih dana imala takve situacije, niti jave niti ostave povratnu. Odlucila sam da cu dosadivati sve dok ne odgovore i ostave povratnu..😅 samo dosađivat jer drukčije ne pali!
2019 04 16
> InesLagancic: > Bas sam ovih dana imala takve situacije, niti jave niti ostave povratnu. Odlucila sam da cu dosadivati sve dok ne odgovore i ostave povratnu..😅 samo dosađivat jer drukčije ne pali! Slažem se u potpunosti😂😂😂
2019 04 16
U zadne vrijeme često mi se dogodi da se uopće ne jave ali sam prestala pitati.Njihovo je da pristojno jave da je stiglo i ostave povratnu a ne da ja pitam i povlačim za rukav.Kada pošaljem paket uvjek napišem -poslano,javite kada stigne.Ako je problem javiti i ocjeniti prodavača onda nek im bude.Meni je to stvar opće kulture.
2019 04 16
Ja ne šaljem ništa, jer to su nerijetko osobe koje ne kažu mi hvala kada pošaljem paket i javim se sa šifrom ☺️
2019 04 16
Jos su gore one koje preuzmu paket a tvrde da nisu
2019 04 16
> Nina667: > Jos su gore one koje preuzmu paket a tvrde da nisu Naravno,i onda kad posaljes sliku sa sifrom da je paket preuzet,prvo muk neko vrijeme onda nije ona bila doma,preuzela baba,deda ili tko vec,pa joj nisu rekli,imala sam i tu situaciju
2019 04 16
Tocno to se meni upravo dogadja, prvo posaljem gospodji da je poslano i sifru, ona se ne javlja, zatim opet javim nakon nekoliko dana da ode podici paket jer ce ga u protivnom vratiti i tu gispodja kaze da nije dobila nikakvu obavjest od postara, a sada javlja da je bila u posti i da paketa nema. A meni po pracenju sifre pise da je paket preuzet i jos bolje potpisan. Jutros posaljem sliku gospodji i sada se vise ne javlja.
2019 04 16
> Nina667: > Tocno to se meni upravo dogadja, prvo posaljem gospodji da je poslano i sifru, ona se ne javlja, zatim opet javim nakon nekoliko dana da ode podici paket jer ce ga u protivnom vratiti i tu gispodja kaze da nije dobila nikakvu obavjest od postara, a sada javlja da je bila u posti i da paketa nema. A meni po pracenju sifre pise da je paket preuzet i jos bolje potpisan. Jutros posaljem sliku gospodji i sada se vise ne javlja. Mozda se javi dok smisli sta ce napisat zato saljem sa sifrom,da nebi bilo nije doslo,joj prevarena i slicne scene,kako to vec biva tu
2019 04 16
Sve suradnje do sada su bile super i onda ti naleti netko takav
2019 04 16
> Nina667: > Tocno to se meni upravo dogadja, prvo posaljem gospodji da je poslano i sifru, ona se ne javlja, zatim opet javim nakon nekoliko dana da ode podici paket jer ce ga u protivnom vratiti i tu gispodja kaze da nije dobila nikakvu obavjest od postara, a sada javlja da je bila u posti i da paketa nema. A meni po pracenju sifre pise da je paket preuzet i jos bolje potpisan. Jutros posaljem sliku gospodji i sada se vise ne javlja. U najmanju ruku takvim ostaviti neutralnu jer to je bezobrazno reći da nije podigla a sve se može provjeriti.
2019 04 16
1 2