Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Paket preuzet

dođe to tako,prvo par normalnih,pa onda neki pacijent,pa te iznerviraju sa nebulozama,glupim pitanjima i slicno,i onda ni traga ni glasa
2019 04 16
Javim se i pitam sa li je sve u redu, i to sve češće jer im je izgleda lijeno izdvojiti 2 min da se jave.
2019 04 16
ja bih prije takvo nejavljanje shvatila kao znak da nisu zadovoljne...pa bih brinula...onda bi ispalo da ja njih gnjavim i da sumnjam u svoj artikal pa više ne pitam ništa. Jedna gospođa me zamolila za povratnu kad joj dođe paket, mada se to podrazumijeva, a ona ni zuc, ni povratne, iako sam ja njoj izašla ususret..Ne zna čovik je li to za negativnu ili pozitivnu..
2019 04 16
> dobrojutro: > ja bih prije takvo nejavljanje shvatila kao znak da nisu zadovoljne...pa bih brinula...onda bi ispalo da ja njih gnjavim i da sumnjam u svoj artikal pa više ne pitam ništa. Jedna gospođa me zamolila za povratnu kad joj dođe paket, mada se to podrazumijeva, a ona ni zuc, ni povratne, iako sam ja njoj izašla ususret..Ne zna čovik je li to za negativnu ili pozitivnu.. Meni nije jasno zašto ne ostavljaju te povratne. To je sekund posla. Čak mi bude draže kad nekom mogu ostavit povratnu/kad meni ostave nego to što sam uspjela nešto prodati.. i ono.. to mi je nekako važno :)
2019 04 16
Uvijek nakon slanja paketa popodne pošaljem šifru i napišem da molim da jave kad paketić stigne. Prestala sam slati 10 poruka je li sve stiglo, je li sve u redu, ako ste zadovoljni molim vas da ostavite povratnu itd. Imam ih barem 10 takvih u zadnja 2 mjeseca, niti su se one meni javile i ostavile povratnu niti sam ja njima ostavila povratnu.
2019 04 16
> InesLagancic: > > dobrojutro: > > ja bih prije takvo nejavljanje shvatila kao znak da nisu zadovoljne...pa bih brinula...onda bi ispalo da ja njih gnjavim i da sumnjam u svoj artikal pa više ne pitam ništa. Jedna gospođa me zamolila za povratnu kad joj dođe paket, mada se to podrazumijeva, a ona ni zuc, ni povratne, iako sam ja njoj izašla ususret..Ne zna čovik je li to za negativnu ili pozitivnu.. > Meni nije jasno zašto ne ostavljaju te povratne. To je sekund posla. Čak mi bude draže kad nekom mogu ostavit povratnu/kad meni ostave nego to što sam uspjela nešto prodati.. i ono.. to mi je nekako važno :) upravo!..par puta sam surađivala s istim osobama, pa mi načisto krivo što im ne mogu ostavit pozitivan komentar opet.
2019 04 16
Prethodni 1 2