Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Ulje noćurka

Curke koje koristite ulje noćurka u kapsulama ili bas ulje molim iskustva za sta koristite(zanima me za kožu). Takoder preporuku koje je najbolje. Tnx
2019 04 18
Moja mama koristi ulje noćurka + vitaminom E od Aktivala, isto tako koristi to i moja krsna kuma. Obje koriste zbog menopauze i odlične su im. A sad u ovom slučaju ne znam, ali eto, možda barem malo pomognem. :) <3
2019 04 18
Ja koristim u kapima kernnel ulje noćurka, najvise radi lica. Pijem ga tek nekih 2 tj pa zasad ne mogu reci dojmove, mozda je mrvicu čišće lice - inače imam problema u drugom dijelu ciklusa s aknama u podrucju vrata i brade (hormonskim) pa sam ga zato uzela. Nadam se da ce pokazati rezultate. Pijem cca 15 kapi 3 puta dnevno, a nakon 21 dan treba napraviti pauzu od 7 dana
2019 04 18
Ulje noćurka od Calivite. Odlično za psorijazu! ;)
2019 04 18
> MiniMini: > Ja koristim u kapima kernnel ulje noćurka, najvise radi lica. Pijem ga tek nekih 2 tj pa zasad ne mogu reci dojmove, mozda je mrvicu čišće lice - inače imam problema u drugom dijelu ciklusa s aknama u podrucju vrata i brade (hormonskim) pa sam ga zato uzela. Nadam se da ce pokazati rezultate. Pijem cca 15 kapi 3 puta dnevno, a nakon 21 dan treba napraviti pauzu od 7 dana Pijete bas ulje ili u kapsulama? Mazete lice uljem?
2019 04 18
> SarahKayOS: > Ulje noćurka od Calivite. Odlično za psorijazu! ;) Mene zanima za rozaceju..😏
2019 04 18
> gaso74: > > MiniMini: > > Ja koristim u kapima kernnel ulje noćurka, najvise radi lica. Pijem ga tek nekih 2 tj pa zasad ne mogu reci dojmove, mozda je mrvicu čišće lice - inače imam problema u drugom dijelu ciklusa s aknama u podrucju vrata i brade (hormonskim) pa sam ga zato uzela. Nadam se da ce pokazati rezultate. Pijem cca 15 kapi 3 puta dnevno, a nakon 21 dan treba napraviti pauzu od 7 dana > Pijete bas ulje ili u kapsulama? > Mazete lice uljem? Pijem po 10 do 15 kapi nakon obroka. Dobije se u bocici s kapaljkom. Odlucila sam se ipak za ulje, a ne za pilule jer vec pijem vitamine pa da uzmem ipak prirodniju varijantu. Nisam zasad mazala lice, ali možda probam nanijeti na kljucna mjesta koju kapljicu pa javim.
2019 04 18
> MiniMini: > > gaso74: > > > MiniMini: > > > Ja koristim u kapima kernnel ulje noćurka, najvise radi lica. Pijem ga tek nekih 2 tj pa zasad ne mogu reci dojmove, mozda je mrvicu čišće lice - inače imam problema u drugom dijelu ciklusa s aknama u podrucju vrata i brade (hormonskim) pa sam ga zato uzela. Nadam se da ce pokazati rezultate. Pijem cca 15 kapi 3 puta dnevno, a nakon 21 dan treba napraviti pauzu od 7 dana > > Pijete bas ulje ili u kapsulama? > > Mazete lice uljem? > Pijem po 10 do 15 kapi nakon obroka. Dobije se u bocici s kapaljkom. Odlucila sam se ipak za ulje, a ne za pilule jer vec pijem vitamine pa da uzmem ipak prirodniju varijantu. Nisam zasad mazala lice, ali možda probam nanijeti na kljucna mjesta koju kapljicu pa javim. Moze...hvala
2019 04 18
> gaso74: > > SarahKayOS: > > Ulje noćurka od Calivite. Odlično za psorijazu! ;) > Mene zanima za rozaceju..😏 Bas su na akciji pa eto naruceno. 😊
2019 04 18
Prije cca 6-7 mjeseci, ja sam koristila baš ulje , pila na "taste" ujutro 1 žličicu 2oak dana, napravila pauzu , pa opet , i tako tri puta ....Pila sam za suho lice , lice mi je došlo do perutanja od suhoće i dosta mi se crvenilo,, izminjala krema i kremica , ništa, dok nisam to otkrila i počela pit .. lice mi je trenutno besprijekorno 😃 Pila sam Pranarom, u ljekarni cca100kn Ne znam koja je proizvođač mozda najbolji , al probaj to ulje , dobro je za "sto " stvari, a rozacea je baš gadna stvar , ....probaj , mislim , ako i ne pomogne za to , da ti ne može odmoć Sretno :)
2019 04 18
> Irena1919: > Prije cca 6-7 mjeseci, ja sam koristila baš ulje , pila na "taste" ujutro 1 žličicu 2oak dana, napravila pauzu , pa opet , i tako tri puta ....Pila sam za suho lice , lice mi je došlo do perutanja od suhoće i dosta mi se crvenilo,, izminjala krema i kremica , ništa, dok nisam to otkrila i počela pit .. > lice mi je trenutno besprijekorno 😃 > Pila sam Pranarom, u ljekarni cca100kn > Ne znam koja je proizvođač mozda najbolji , al probaj to ulje , dobro je za "sto " stvari, a rozacea je baš gadna stvar , ....probaj , mislim , ako i ne pomogne za to , da ti ne može odmoć > Sretno :) Hvala 😊
2019 04 18
> gaso74: > > gaso74: > > > SarahKayOS: > > > Ulje noćurka od Calivite. Odlično za psorijazu! ;) > > Mene zanima za rozaceju..😏 > Bas su na akciji pa eto naruceno. > 😊 :D
2019 04 18
Pozz,nocurak je divna stvar ne samo za kozu nego za sve vrste zenskih problema.Zovu ga i prirodni zenski hormon jer regulira menstruaciju,smanjuje pms i blagotvorno djeluje kod menopauze tako sto ublazuje simptome.Ja sam ga koristila jos davno zbog poremecaja menstrualnog ciklusa i odlicno mi ga je izregulirao, a pms probleme umanjio....👍svima ga preporucujem👌
2019 04 19
> Natalija77: > Pozz,nocurak je divna stvar ne samo za kozu nego za sve vrste zenskih problema.Zovu ga i prirodni zenski hormon jer regulira menstruaciju,smanjuje pms i blagotvorno djeluje kod menopauze tako sto ublazuje simptome.Ja sam ga koristila jos davno zbog poremecaja menstrualnog ciklusa i odlicno mi ga je izregulirao, a pms probleme umanjio....👍svima ga preporucujem👌 🤗🤗
2019 04 19
> gaso74: > > MiniMini: > > > gaso74: > > > > MiniMini: > > > > Ja koristim u kapima kernnel ulje noćurka, najvise radi lica. Pijem ga tek nekih 2 tj pa zasad ne mogu reci dojmove, mozda je mrvicu čišće lice - inače imam problema u drugom dijelu ciklusa s aknama u podrucju vrata i brade (hormonskim) pa sam ga zato uzela. Nadam se da ce pokazati rezultate. Pijem cca 15 kapi 3 puta dnevno, a nakon 21 dan treba napraviti pauzu od 7 dana > > > Pijete bas ulje ili u kapsulama? > > > Mazete lice uljem? > > Pijem po 10 do 15 kapi nakon obroka. Dobije se u bocici s kapaljkom. Odlucila sam se ipak za ulje, a ne za pilule jer vec pijem vitamine pa da uzmem ipak prirodniju varijantu. Nisam zasad mazala lice, ali možda probam nanijeti na kljucna mjesta koju kapljicu pa javim. > Moze...hvala Evo, da javim rezultate, lice u kriticnom dijelu ciklusa nije posve cisto, ali malo cisce nego prosli mjesec tj pojavilo se dosta prstica manje. Sad sam u pauzi od 7 dana pa nastavljam piti. Nadam se da ce s vremenom jos bolje rezultate pokazati.
prije 25 dana, 16:18