Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Negativna zbog odbijanja slanja pouzećem

Pozz curke šta mislite o ovome, cura mi se javi zbog kupnje trenirke te traži slanje pouzećem ja normalno odbijem jer ima dvije pozitivne i jednu negativnu , a ona meni lipo zalijepi negativnu ocijenu, šta sve nećeš vidjet ovdje 😂😂
2019 04 22
Samo poslati adminki.ona ce to rijesit Stvarno se nicemu vise ne cudim na krpicama Cura ocito ne zna da nitko ne zeli slati pouzecem
2019 04 22
ne bih pouzećem slala onoj s 1000 povratnih a kamoli toj s 2. Svatko tko se jednom opeče tako više ne šalje.
2019 04 22
Ja do sada nisam imala nikakvih problema sa slanjem pouzecem. Sto ste negativno imale sa takvim nacinom slanja?
2019 04 23
> LeniPeni: > Ja sam do sada nisam imala nikakvih problema sa slanjem pouzecem. > Sto ste negativno imale sa takvim nacinom slanja? Pošalješ, paket se ne podigne pa platiš duplu uvećanu poštarinu za neprodan artikl...
2019 04 23
> kanirpe: > > LeniPeni: > > Ja do sada nisam imala nikakvih problema sa slanjem pouzecem. > > Sto ste negativno imale sa takvim nacinom slanja? > Pošalješ, paket se ne podigne pa platiš duplu uvećanu poštarinu za neprodan artikl... Onda bolje dalje ne riskirat! Hvala
2019 04 23
Ne saljem nikome pouzecem i to nije razlog za negativnu. Javite se samo adminki.
2019 04 24
Naravno da to nije razlog za negativnu..svašta. Javite se samo adminki kako su vam i cure savjetovale :-)
2019 04 24
Ne da to samo nije razlog za negativnu nego je to neizmjerna drskost i bezobrazluk. Pobjesnim na ovoliku glupost. Naravno da ne morate poslati kako netko želi, ne morate niti razgovarati s kim ne želite. Biti fer i korektan u suradnjama je bitno ali apsolutno imate pravo birati s kim i kako želite surađivati. Ispričavam se na oštrini, ovo se ne može drugačije.
2019 04 24
Pozdrav, bas gledam i slazem se naravno da to nije za negativnu.... osoba koja kupuje svakako bi trebala imat razumjevanja za vase odgovore... sto se tice slanja pouzecem, jedna osoba mi.je ponudila da sama prvo platim troskove takvog slanja, zatim mi je tim novcima poslala robu u vrijednosti 1000 kn... tako smo obje bile sogirne da ce sve dobro proc... u konacnici da nije ja bi riskirala samo postarinu sto u iznosu od 1000 kn nije tako lose... samo kazem primjer za ove skuplje stvari
2019 04 25