Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Mango internet trgovina

Po prvi put bi naručila nešto s mango stranice. Kako ste zadovoljne i za koliko roba dođe? Može li se naručiti da roba stigne na dućan? Hvala
2019 04 23
Brzo stigne, meni kroz nekoliko radnih dana, možeš platiti pri preuzimanju.. Nisam sigurna da li dostavljaju u trgovinu, ali ukoliko ti artikal ne odgovara, možeš ga vratiti u njihovu trg. pa ti novce uplate na rn. Sve u svemu, ja zadovoljna.
2019 04 24
Prezadovoljna. Kupujem već godinama Mogu dostaviti i u trgovinu, a ako se ne varam povrat robe i novca sada vrše i u trgovini što je odlično. Ja nisam nikad ništa vraćala pošto imam krpice pa to baš ne znam
2019 04 24
Hvala na odgovoru :)
2019 04 24
Cure, nisam naručivala već godinu dana s Mango outleta i sad sam naručila nešto ali skužih da mi je povuklo dostavu na staru adresu. S kim dostavljaju oni, Overseas? Jel se može prebacit u paketni dućan narudžba?
2019 05 08
Misim da je Ovearseas u pitanju. Ne znam, ima sigurno nekakav mail kontakt, a uostalim kad dobiješ obavijest da ti slijedeći dan stiže paket, imaš opciju promjena adrese ili vremena dostave ako se dobro sjećam.
2019 05 08