Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pošta kasni?

Pozdrav, Jel itko ima probleme s poštom u ovih par dana? Naime poslala sam paketić obično prije točno 15 dana i cura mi danas javlja da nije stiglo još. Inače stigne u 2 dana i kad kupujem il šaljem obično postom (još najbrža varijanta). Pa me zanima dal je možda zbog praznika/Uskrsa? Ako netko ima slične probleme? Hvala:)
2019 04 25
Posta inace zna kasniti. Meni je preporuka putovala 14 dana. Alii nikad ne slati obicnoo
2019 04 25
Cura mi je poslala preporučeno prije 9 dana. Izgubila je broj preporuke i ne znam što činiti ?
2019 04 25
Paketić kao paket ili pošiljku kao obično, bez preporuke i prioritetnog?
2019 04 25
I ja sam poslala obicno prije cca 3 tjedna jer je zena tako htjela i sad strpljivo cekamo.
2019 04 25
Hm, prekjučer poslijepodne sam slala obično, žena danas javila da je stiglo...
2019 04 25
Hvala vam svima! Ne znam onda stvarno gdje je problem.. pričekat ćemo..
2019 04 25
Moje stav kada kupac zeli da mu posaljem obicno je da naglasim da sami snose rizik gubitka paketa i povrat novca ne vrsim. Jer ja tada ne mogu provjeriti da li je taj paket stigao do kupca ili nije. Najlakse je traziti ovce i novce i pravit se lud
2019 04 25
> Lolice: > Cura mi je poslala preporučeno prije 9 dana. > Izgubila je broj preporuke i ne znam što činiti ? Kako može izgubiti broj preporuke?Ja uvijek dok nešto šaljem,pošaljem broj preporučene pošiljke. I čuvam dok paket ne stigne. Možete tražiti i da Vam se poslika papirić.
2019 04 26
> LeniPeni: > Moje stav kada kupac zeli da mu posaljem obicno je da naglasim da sami snose rizik gubitka paketa i povrat novca ne vrsim. Jer ja tada ne mogu provjeriti da li je taj paket stigao do kupca ili nije. Najlakse je traziti ovce i novce i pravit se lud Tako je. Kad se to naglasi, većina ih promijeni mišljenje i nadoplati za preporučeno ili Tisak.
2019 04 26
moj jedan paket poslan obično je putovao 32 dana
2019 04 26
Ja nikad, al nikad ne saljem obicno.
2019 04 26
> STELLALUNA: > Ja nikad, al nikad ne saljem obicno. Ni ja. Izricito sam protiv toga i radije necu prodat nego poslat obicno. Ali ljudi i dalje zicaju moze obicno,a onda kad se ovo desi problem prebacuju na onog tko je slao. A ta sto je kao izgubila papiric sa preporukom mozes si mislit. Meni se to nikad nije desilo i prvo sto napravim je da ga uslikam zlu netrebalo. Mozda ne posaljem potvrdu odmah ako jurim dalje,al je sigurno posaljem kroz par sati.
2019 04 26
Također ne volim slati obicno,bas iz razloga da mi netko nebi prigovaro da mu posiljka nije stigla ovako imam sifru i znam da je stiglo Zbog razlike od 10 kn da mi me netko napadao da sam ga prevarila,jednostavno nije vrijedno toga
2019 04 26
Od preko sigurno 300 posiljaka koje sam slala preko poste, mozda sam 10ak poslala obicno. Al samo zato sto su kupci trazili obicno. Isto kao i ostali, naglasis da oni kao kupci snose odgovornost za posiljku. Cak uredno posaljem i sliku racuna iako to nije nikakav dokaz. Skuzila sam da neke cure cak slikaju u posti posiljku kad teta postambilja i stavi markicu, al moje su nepristojne i po mojoj procjeni ako ih i to budem trazila da cemo se posvadit (a onda ce mi sigurno posiljka zavrsit u smecu...lol) Po meni ne treba se stedit za tih par kuna, jer onda je mirna dusa svima kad se posalje preporuceno i imas sifru posiljke i tocno znas dal te dr strana mulja ili ne. U ovoj situaciji ne znas. Moze bit da posta kasni (nije im prvi put), a moze bit da je dobila pa suti jer ce te trazit novce i prijetit negativnom (iako ne bi smjela, jer si se ogradila od odgovornosti), a moze bit da se i izgubilo, jer desavalo se i to u posti. Cekaj i vidi.
2019 04 26
1 2 Sljedeći