Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pošta kasni?

Pozdrav, Jel itko ima probleme s poštom u ovih par dana? Naime poslala sam paketić obično prije točno 15 dana i cura mi danas javlja da nije stiglo još. Inače stigne u 2 dana i kad kupujem il šaljem obično postom (još najbrža varijanta). Pa me zanima dal je možda zbog praznika/Uskrsa? Ako netko ima slične probleme? Hvala:)
prije 29 dana, 20:53
Posta inace zna kasniti. Meni je preporuka putovala 14 dana. Alii nikad ne slati obicnoo
prije 29 dana, 21:21
Cura mi je poslala preporučeno prije 9 dana. Izgubila je broj preporuke i ne znam što činiti ?
prije 29 dana, 21:23
Paketić kao paket ili pošiljku kao obično, bez preporuke i prioritetnog?
prije 29 dana, 21:42
I ja sam poslala obicno prije cca 3 tjedna jer je zena tako htjela i sad strpljivo cekamo.
prije 29 dana, 21:45
Hm, prekjučer poslijepodne sam slala obično, žena danas javila da je stiglo...
prije 29 dana, 22:12
Hvala vam svima! Ne znam onda stvarno gdje je problem.. pričekat ćemo..
prije 29 dana, 22:14
Moje stav kada kupac zeli da mu posaljem obicno je da naglasim da sami snose rizik gubitka paketa i povrat novca ne vrsim. Jer ja tada ne mogu provjeriti da li je taj paket stigao do kupca ili nije. Najlakse je traziti ovce i novce i pravit se lud
prije 29 dana, 23:38
> Lolice: > Cura mi je poslala preporučeno prije 9 dana. > Izgubila je broj preporuke i ne znam što činiti ? Kako može izgubiti broj preporuke?Ja uvijek dok nešto šaljem,pošaljem broj preporučene pošiljke. I čuvam dok paket ne stigne. Možete tražiti i da Vam se poslika papirić.
prije 29 dana, 08:01
> LeniPeni: > Moje stav kada kupac zeli da mu posaljem obicno je da naglasim da sami snose rizik gubitka paketa i povrat novca ne vrsim. Jer ja tada ne mogu provjeriti da li je taj paket stigao do kupca ili nije. Najlakse je traziti ovce i novce i pravit se lud Tako je. Kad se to naglasi, većina ih promijeni mišljenje i nadoplati za preporučeno ili Tisak.
prije 29 dana, 08:07
moj jedan paket poslan obično je putovao 32 dana
prije 29 dana, 10:55
Ja nikad, al nikad ne saljem obicno.
prije 28 dana, 11:59
> STELLALUNA: > Ja nikad, al nikad ne saljem obicno. Ni ja. Izricito sam protiv toga i radije necu prodat nego poslat obicno. Ali ljudi i dalje zicaju moze obicno,a onda kad se ovo desi problem prebacuju na onog tko je slao. A ta sto je kao izgubila papiric sa preporukom mozes si mislit. Meni se to nikad nije desilo i prvo sto napravim je da ga uslikam zlu netrebalo. Mozda ne posaljem potvrdu odmah ako jurim dalje,al je sigurno posaljem kroz par sati.
prije 28 dana, 12:05
Također ne volim slati obicno,bas iz razloga da mi netko nebi prigovaro da mu posiljka nije stigla ovako imam sifru i znam da je stiglo Zbog razlike od 10 kn da mi me netko napadao da sam ga prevarila,jednostavno nije vrijedno toga
prije 28 dana, 12:24
Od preko sigurno 300 posiljaka koje sam slala preko poste, mozda sam 10ak poslala obicno. Al samo zato sto su kupci trazili obicno. Isto kao i ostali, naglasis da oni kao kupci snose odgovornost za posiljku. Cak uredno posaljem i sliku racuna iako to nije nikakav dokaz. Skuzila sam da neke cure cak slikaju u posti posiljku kad teta postambilja i stavi markicu, al moje su nepristojne i po mojoj procjeni ako ih i to budem trazila da cemo se posvadit (a onda ce mi sigurno posiljka zavrsit u smecu...lol) Po meni ne treba se stedit za tih par kuna, jer onda je mirna dusa svima kad se posalje preporuceno i imas sifru posiljke i tocno znas dal te dr strana mulja ili ne. U ovoj situaciji ne znas. Moze bit da posta kasni (nije im prvi put), a moze bit da je dobila pa suti jer ce te trazit novce i prijetit negativnom (iako ne bi smjela, jer si se ogradila od odgovornosti), a moze bit da se i izgubilo, jer desavalo se i to u posti. Cekaj i vidi.
prije 28 dana, 12:39
1 2 Sljedeći