Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Stanodavac uzasno iskustvo - savjet

> katarinamartina: > > barocco: > > Ok, sad sam sve pročitala....ponavljam, sami ste si krivi. Ne čini se baš da ste se potrudili oko traženja stana, pa niti da ste baš neki poželjni stanoprimci, a kao takvi nećete naći ni dobrog stanodavca. Ja sam sa gazdom precizirala u ugovoru sve do toga tko što popravlja, bla, bla...neodgovorni ste, nezreli, niste se informali ni oko čega. Stan za 3000kn koji je horor i nema ništa ispod te cijene, ajde molim te...znam iz iskustva da nije tako. > > Nitko ne bi ništa na papiru i držao se reda, a poslije se čude. I podstanari i gazde. Svašta. > Svašta si nadrobila, baš svašta. Poznaješ Chinchillu i njezinog dečka pa znaš da su neodgovorni, nezreli i nepoželjni podstanari.? Slažem se 🤨
2019 05 05
Grozno, zamislite tek da ste ostali zivjeti tamo, mislim da bi vas to samo zdravlja kostalo :( nadam se da cete cim prije uspjeti naci dr stan, ja sam bila stanodavac, javljali su mi se svakakvi ljudi, ali sam procjenila ako mi izgledaju ok, i bilo je sve u redu, ima svakakvih stanara i stanodavaca
2019 05 05
> Ametista: > Grozno, zamislite tek da ste ostali zivjeti tamo, mislim da bi vas to samo zdravlja kostalo :( nadam se da cete cim prije uspjeti naci dr stan, ja sam bila stanodavac, javljali su mi se svakakvi ljudi, ali sam procjenila ako mi izgledaju ok, i bilo je sve u redu, ima svakakvih stanara i stanodavaca Istina, bas smo se izvukli. Naravno na obje strane ima svakakvih ljudi. Hvala vam :)
2019 05 05
1 2 3