Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

FedEx dostava

Pozdrav! Jutros mi je FedEx pokusao uruciti paket koji sam narucila (tako pise kada upisem broj za pracenje posiljke na internetu). Nije nikog bilo kod kuce jer svi rade iz jutra, a nisu ostavili nikakvu ceduljicu,kontakt niti su oni mene kontaktirali. U Zadru FedEx nema svoje prostorije, ne znam koga da zovem i hoce li mi vratiti paket nazad. Ima li netko iskustva? Hvala!
2019 05 08
Cudno da te nisu pokusali kontaktirati. Ostavila si broj moba prilikom narudzbe? Nemam iskustva s njima, ali pretpostavljam da ce te vec netko sutra kontaktirati.. sretno!
2019 05 08
Da, i meni je cudno. Vec su mi to jednom napravili. Nisam ni znala da je paket dosao, izlika je bila da njihov postar nije mogao uci u moju zgradu iz nekog razloga, stvarno glupost, i poslali su ga nazad. Ostavila sam broj naravno. Poslala sam mail i ujutro cu ih kontaktirati u Zagrebu pa eto nadam se da ce biti nesto od toga ahaha
2019 05 09
Iii? 😀
2019 05 09
> Maleficent80: > Iii? 😀 Poslali su mi mailom kontakt koji da nazovem tako da je sredeno sve u jedno jutro 😊
2019 05 13
Super, nek se sve dobro zavrsilo 🤗
2019 05 14