Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Glioblastoma mutliforme - prognoza

Pozdrav svima, nažalost mojoj majci je prije tjedan dana postavljena dijagnoza glioblastoma multiforme u corpus callosumu, veličine 7x4x4 cm, očekivano inoperabilan. Znam da takva priča ima samo jedan kraj, ono što me zanima je da li se netko susreo s takvim slučajem i koliko nam je vremena otprilike ostalo? Ono što za sada vidim je da tumor rapidno napreduje, znam da je za svakoga prognoza vrlo individualna, ali voljela bih ako netko ima iskustvo da ga podijeli...medicinske sam struke, ali drugog područja, kolege mi se ustručavaju reći, pa sam postavila pitanje ovdje...molim samo bez nuđenja lažnih nada i alternativnih rješenja...
2019 05 13
Anuška, mogu pretpostaviti kako vam je i koliko vam je teško u ovom trenutku jer sam nedavno izgubila tatu od druge vrste zloćudnog tumora. Sa stručne strane nemam što za reći jer sam druge struke . Mogu vam samo s ljudske strane zaželjeti da ovo vrijeme koje vam je preostalo svaki slobodan trenutak provedete s voljenom mamom i olakšate joj dane koji su pred njom.. i naravno želim vam puno snage ❤️
2019 05 13
Hvala vam puno na podršci <3 Ovo se sve vrlo naglo dogodilo, mama je imala znakove bolesti samo 2 dana pred prijem u bolnicu jer je tumor na takvom mjestu da nije radio simptome iako kažu da je godinama rastao...i u roku dva dana joj se toliko pogoršalo da to nije za povjerovati... Žao mi je zbog vašeg oca, nažalost život je nekada zaista surov, meni trenutno pomaže jedino razmišljanje i o tome što i tko mi ostaje, sestra, tata, muž, iako mama je mama :(
2019 05 13
Je, samo je jedna mama, jedna jedina! Meni su se ti zadnji dani jako urezali u pamćenje , svaka sekunda provedena s ocem i zauvijek ću pamtiti svaki trenutak i na neki način sam imala vremena za rastanak iako to nikad ne možemo do kraja prihvatiti. Držite se zbog drugih koji ostaju i kojima ste potrebni i koji vas vole.
2019 05 13
Hvala vam <3 Moja mama je nažalost psihički postala nesvjesna svega, pa tako i nas, ali nama puno znači što smo s njom..
2019 05 13