Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Kortikosteroidi..iskustva

Pozdrav cure! :) Koristite li neke, ili ste koristile? Vasa iskustva...nuspojave..zivot tokom i nakon skidanja.. Ja pijem trenutno Medrol..pa evo ako se borite sa ovim lijekom...javite se da podijelimo uskustvo 😙💖
prije 13 dana, 14:49
Ja sam davno uzimala, uglavnom voda, voda i još malo vode se od njih nakuplja u tijelu. Meni čak i lokalni uzrokuju nuspojave, trebala bih na par ciljanih injekcija, ali odgađam do zadnjega. Zdebljala sam se preko 10 kg u vrlo kratkom roku i opizdila me depresija.
prije 12 dana, 22:27
Hvala LeSock na odgovoru. Ja sam isto primila 4 injekcije, od njih nisam imala nikakvih problema, ali ova dugotrajna terapija me ubi. Bas puno nosupojava uzrokuju :/
prije 12 dana, 10:13
> LeSock: > Ja sam davno uzimala, uglavnom voda, voda i još malo vode se od njih nakuplja u tijelu. Meni čak i lokalni uzrokuju nuspojave, trebala bih na par ciljanih injekcija, ali odgađam do zadnjega. > Zdebljala sam se preko 10 kg u vrlo kratkom roku i opizdila me depresija. Takodjer... tek nakon 4 godine, tj. sada sam uspjela skinuti 10kg. Bez obzira na dijete i ubijanje na treninzima. Isla sam redovito na limfne drenaze kako bih malo tu nakupljenu vodu dovela u normalu, ali nije previse pomagalo. Probava i funkcija crijeva mi se takodjer nakon 3 godine pocela dovoditi u red, no to jos uvijek nije kako je bilo. Zlo od terapije
prije 11 dana, 18:17
AnDra jeste dugo bili na terapiji? Ja jedva cekam sutra, u nadi da ce mi dr smanjiti miligrame. U drugu ruku me strah sto ce biti nakon sto ih prestanem piti..ako.. I mrzim promjene raspolozenja na koje ne mogu utjecati...
prije 11 dana, 23:25
Godinu dana.. predugo. Dobivala sam ih u obliku injekcije 2x mjesecno
prije 9 dana, 18:50
Davno sam pila baš Medrol, otprilike 5 mjeseci i ne sjećam se da sam imala ikakve loše nuspojave ni za vrijeme, ni nakon terapije. Ono što pamtim je da sam se jako popunila jedino u licu a kako sam inače imala usko i ispijeno lice, to je vrijeme kad sam najzdravije izgledala pa sam se odmah išla poslikati za sve moguće dokumente :") I nekakvih silnih litara mlijeka koje mi je doktor uz njih odredio. Odmah nakon sam ostala trudna pa ako je možda i bilo kakvih promjena, vjerojatno smo ih pripisali "drugom stanju"
prije 5 dana, 07:23
Magieli..ista stvar u mene vezano za lice. Malo sam neobicna sama sebi, a dobivam razne komentare na racun toga od ljudi koji me poznaju. Moje lice je takoder bilo vise ispijeno, a sada je okruglo. Kazu da treba onoliko vremena koliko si pio ove tablete, da bi se tijelo vratilo u normalu.
prije 4 dana, 09:12