Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Prometna nesreća-odšteta

Za nekakve stvari koje preko neta možete saznati vi idete odvjetniku? Super, baš ste se snašli oko odštete :rolleyes:. Svaki iole pismen zna sam sprovesti cijelu proceduru i dobiti odštetu. Ja jesam. Ali treba si dati truda. E sad, možda sam ja extra pametna i sposobna, i to je moguće....haha, btw.to je sarkazam odmah na buduće komentare ispod mog posta.
2019 05 21
> Tridvajedan321: > Ako se sjetite ajde bas javite...sretno Za sada je sve ok. Ponudili su novce-odbili smo. Auto je odvežen u servis i bit će gotov za 10 dana ☺ Također, zvala sam bolnicu i pitala za snimke glave, vrata i kralježnice. Sve mogu dobiti, na cd-u 😊
2019 05 22
> Ninica: > > Tridvajedan321: > > Ako se sjetite ajde bas javite...sretno > Za sada je sve ok. Ponudili su novce-odbili smo. Auto je odvežen u servis i bit će gotov za 10 dana ☺ Također, zvala sam bolnicu i pitala za snimke glave, vrata i kralježnice. Sve mogu dobiti, na cd-u 😊 Pametno ste napravili za servis. Oni će popraviti auto, a vi nemate s tim zafrkancije.
2019 05 22
Odlično...sretno Vam dalje.. :-)
2019 05 23
Auto nam je uređen, sve super. Iz drugog pokušaja..prvi put kad su nas zvali da ga preuzmemo nisu uredili desni dio vozila nego samo stražnji pravdajući se kako su mislili da je to od prije?!.. Međutim, jučer dobivam poštu od osiguranja i ponudu za ukupnu naknadu štete u iznosu od 9000 kn. Naravno, ne planiramo ju uzeti jer još uvijek idem na fizikalne te nismo predali odštetni zahtjev iako je većina papira kod odvjetnika, ali još nismo gotovi s lječenjem pa nemam potrebe žuriti.. Eto to su nam novosti..javim detalje kad nešto novo saznam. Zanima me samo dal su i Vama slali te ponude prije već što ste predali zahtjev za odštetu?
2019 06 22
Pozdrav,drago mi je da sve ide kako treba.....mislite ponudu za odštetu za vozilo ili? pozz
2019 06 26
Napisali su da se ponuda odnosi na stetu na vozilu, tih 9000..no u dopisu pod nekom stavkom jasno stoji da se potpisom odrices daljnjih potrazivanja iz tog stetnog dogadjaja pa mi nije bilo jasno sta je sad to 🙄
2019 06 26
To je ponuda za naknadu štete na vozilu. Koliko su vam u servisu rekli da košta popravak vašeg auta? Da, oni ponude (kada iz zapisnika nedvojbeno vide da je njihov osiguranik kriv i znaju da će morati podmiriti troškove popravka) iznos štete auta koliko njihov procjenitelj misli da bi to koštalo....naravno uvijek što manje. Konzultirajte se sa odvjetnikom, ali na tu njihovu ponudu se možete putem odvjetnika žaliti i u pravilu odjednom ponude nešto veći iznos. Sve je to cimanje i ciganjenje.
2019 06 27
Prethodni 1 2 3