Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Molim savjet

Kontaktirajte Admina da vam obriše negativnu.
2019 05 15
> IvanaPita: > Kontaktirajte Admina da vam obriše negativnu. Jesam.
2019 05 16
Da, to joj je modus operandi. Ona ne pozdravlja, ignorira, uzima uplate i ne šalje ... pa kad joj se skupe negativne, onda moljaka po inboksima da joj brišu. Laže na kvadrat. I to je odrasla osoba s ne baš malo godina. Meni se pet cura za sad, javilo u inboks s lošim iskustvima s njom.
2019 05 17
supergirlR31- ja imam isto 2profila. S jednog prodajem dječju odjeću a s drugog za odrasle. Razlog nije prevara već preglednost. Ono što me dosta smetalo kod pretraživanja profila je ta nepreglednost, posebice kod profila koji imaju 300 i više artikala u prodaji, to mi se jednostavno neda niti pregledati. Budući da je tražilica loša, tagira se svašta ne smatram da kršim neko pravilo. S obzirom koliko sam ovdje, nemam dojam da postoje jasna pravila već dogovori između krpičarki. Tanči14, nadam se da ste uspjeli riješiti problem. Po meni bi primjerice bilo zgodno da jednom dok se ostavi povratna da je mi same nemožemo izbrisati već samo admin. Mislim da krpičarke koje krše pravila bi se više isticale i zaobilazili bi ih u širokom luku. Ovako se na dnevnoj bazi otvaraju teme, kada se problem riješi izbrišu se negeativne i opet sve po starom.
2019 05 17
Uistinu više ne znam što je dozvoljeno, a što ne jer ispada da se svega šačica krpičarki pridržava pravila, a ostale koje ih redom krše uredno posluju i nikom ništa. Ja mislim da dotična ima sigurno još koji profil.
2019 05 17
Dozvoljeno je imati 2, 3, 20 ako zelite profila, ukoliko niste na crnoj listi i niste niti na jednom blokirani. Dakle za sve postene normalne osobe s dobrim namjerama koje ne krse pravila dozvoljeno je.
2019 05 17
Problem je riješen. Oba profila su blokirana. Još jednom apeliram: Ne brišite negativne. MK su pune raznih muljatorica koje opstaju godinama samo zato jer im se ne ostavljaju negativne ili obrišu. Nemojte to raditi. Ova tema ostaje.
2019 05 24
1 2 3